Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondultam, vagy mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam, vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác lassan 3 hete,sajnos még nem tudtam vele beszélgetni,de azon vagyok.Ha meglátom a képét,vagy ha csak rá gondolok,gyorsabban kezd verni a szívem,és szorít belül,néha még a levegő után is kapkodnom kell,és egy ideje eléggé megbolondultam,olyan eufórikus állapotban vagyok,vagy én nem tudom hogy mi ez.Nem vagyok szerelmes belé,hisz nem is ismerem,de sok közös ismerősünk van,és tőlük hallottam már róla.Még sose voltam szerelmes,de úgy érzem,hogy ő lehetne az első nagy szerelmem:)

Normális vagyok szerintetek?

17/L


2011. márc. 3. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen. Kamaszként nekem is voltak hasonló "rohamaim". Remélem te ügyesebb leszel, és össze is jössz vele.
2011. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen megbolondultál! :)


Én is hasonlóan érzek most egy lány iránt.


23f

2011. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor megnyugodtam:)

Amúgy a folytonos vigyorgást kifelejtettem belőle.

Csak azért vagyok kíváncsi,mert az ilyesmi "tünetek" szerelmeseknél normális,csak hogy én még nem vagyok az

:)

2011. márc. 3. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerelmi "tünet" normális szerintem. Ismerd meg jobban a srácot, drukkolok neked. :)
2011. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!