Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Megbolondultam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Megbolondultam?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz a történetem, de kezdeném az elején. Pár hónapja a munkahelyemen egy férfival egyre többet kezdtünk beszélgetni. Keressük egymás társaságát. Ezzel nem is lenne semmi baj csakhogy mind a ketten párkapcsolatban élünk. Nem mondjuk ki az érzéseinket egymás iránt, de kimondatlanul is tudjuk. Mind a ketten tartjuk magunkat és nem történt semmi közöttünk, de nem tudom meddig bírjuk még ki. Próbáltuk kerülni egymást, de az még rosszabb volt. Soha az életemben nem éreztem még ilyet. Mindezek mellett a páromat szeretem és nem hagynám el (ezzel ő is így van), de kezdek teljesen kétségbe esni. Más volt már ilyen vagy hasonló helyzetben? Mit tehetnék? Teljesen megbolondultam?
2011. márc. 3. 16:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a tiltott gyümölcs utáni vágy erősíti fel ennyire az érzéseidet. Lehet, hogy ha megkapnád, akkor rövid időn belül elmúlna és megbánnád. De az is lehet, hogy nem és tényleg egy nagy és hosszú életű szerelem lenne belőle. Szerintem idő kérdése, hogy biztosan tudd, miről van szó. Legegyszerűbb, ha megbeszéled vele, átbeszélitek, hogy kinek mennyire fontos a jelenlegi párkapcsolata, ki mit érez a másik iránt.
2011. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
En is hasonlo helyzetben voltam.A tarsasagomba kerult egy ferfi gyakran talalkoztunk,jol elvoltunk beszelgettunk s egy ideig meg sem fordult a fejunkben semmi h lehetne talan koztunk valami,ez is inkabb korkulombseg miatt.Majd telt mult az ido es neten is egymasra talaltunk es a beszelgetesek szama csak nott.Majd o mert kockaztatni es kezdemenyezett es radobbentett arra engem is h igazabol en is vonzodom hozza (mara mar szerelem).Ne haragudj h ezt mondom de biztos lehet valami baj a jelenlegi kapcslatodban ha ilyesmi fel tudott merulni.Nem birallask stb de azt a gondot problemat talan nem akarod beismerni mert annyira tartol a jelenlegi partnerhez.Minden csak benned rejlik,biztos kavarognak az erzesek de rendet kell teremts es csak azt mondhatom h aki mer az nyer.Kockaztatni kell h megtudd mi is a helyzet.Mert hosszu tavon ez nem lesz jo mert csak emeszteni fog.
2011. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Nekem fontos a jelenlegi kapcsolatom hiszen már 15 éve együtt vagyunk és írtam hogy szeretem és nem akarom elhagyni. A tiltott gyümölcs kérdése nekem is eszembe jutott. A gond ott van, hogy ha történne is valami közöttünk, akkor is utána együtt kell dolgoznunk, nem beszélve a lelkiismeretünkről. Fú de sz@r helyzetben vagyok. Soha nem gondoltam volna hogy velem ilyen megtörténhet.
2011. márc. 3. 16:24
 4/47 anonim ***** válasza:
Egy az egyben így vagyok egy kolléganőmmel, akivel sokat levelezünk is. Mindketten családosok vagyunk, és mégis úgy érzem magam, mint egy idióta kiskamasz. Várom a levelét, elgyengülök, ha meglátom, majd' megőrülök az illatától, teljesen beleszerettem. Borzalmas. Én is megpróbáltam elkerülni, de nem ment. Ha nem írtam neki, akkor írt ő nekem. Sosem teljesülhet be, és ez őrjítő, pedig annyira vonz az a nő.. És ennyi. Tanácsot nem adok, mert nem tudok.
2011. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
A kapcsolatomban semmi olyat nem tudnék mondani ami negatív lenne. ezért nem értem ezeket a "hülye" érzéseket. Rohadtul emészt a dolog, de legrosszabb hogy nem tudom senkivel megbeszélni. Ezért is írtam ki ide a kérdést, mert Ti letudjátok írni a gondolataitokat elfogultság nélkül.
2011. márc. 3. 16:28
 6/47 A kérdező kommentje:
Teljesen jól leírtad kedves utolsó, mintha rólunk írtál volna.
2011. márc. 3. 16:30
 7/47 anonim ***** válasza:
Nekem sincs komoly bajom a párommal, csak már nem érzem iránta azt a lángoló szerelmet. Erre itt ez a kolléganő, aki intelligens, gyönyörű, mindent megtestesít, amit valaha akartam egy nőben. Valószínűleg magába a szerelembe szerettem bele, mert már annyira hiányzott ez az érzés.
2011. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
komplikalt helyzet nezve azt is h 15 eves kapcsolatot tenyleg nem a legegyszerubb ott hagyni egy lehetseges fellangolas miatt.at kell ertekeld a dolgokat,precizen mindent es elhatarozd h sziklaszilardan mit akarsz.es ha ugy alakul el kell nyomd ezt a hirtelen jott erzest mert hosszutavon ez emeszteni fog es talan gondokat okozhat a jelenlegi kapcsolatban a te reszedrol
2011. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Igen. Megbolondultál. De az emberek nagy része idönként meg szokott bolondulni föleg párkapcsolati vonatkozásban. Neked kell eldöntened, hogy egy- két jo dugás vagy esetleg partnercsere jo-e neked? Megéri? Ha igen, lépj! Ha nem, gondolatban legalább rugd magad jol p___án, és vegyél egy hideg fürdöt!
2011. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Én nem is tudom, hogy ezt szerelemnek nevezzem- e ami kialakult. Én inkább azt mondanám hogy egy őrjítő szenvedély, ami nem teljesülhet be.
2011. márc. 3. 16:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!