Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés a családdal, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés a családdal, mit javasoltok, hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Hali! A barátnőm szüleivel szeretnék megismerkedni. Eddig csak futólag beszéltem velük, pár szó, mondat erejéig, ami nem elég ahhoz, hogy megismerjem őket. Az én szüleim simán elkezdtek beszélgetni a barátnőmmel, megkedvelték meg minden, én viszont egyszerűen leblokkolok, ha az ő szüleivel találkozom, nem tudom hogyan kezdeményezhetnék, mert ők nem adnak semmilyen biztos pontot sem. Törjem magamat én, vagy várjak, hogy komolyan vegyék, hogy járok a lányukkal, és ők közeledjenek? 18 éves fiú vagyok, hétvégén leszünk 2 hónapja együtt.
2009. febr. 17. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Probalj kedves lenni,tudasd veluk hogy szereted a lanyukat es,hogy vigyazol ra.ha a lany fiatalabb akkor lehet h feltik epp ezert bizonyitsd be h tudsz vigyazni ra.ha majd hozzuk mesz esetleg ott is alszol vigyel valami apro es kedves ajandekot,ez bejohet.Mindig legy kedves beszelgess veluk kerdezd meg hogy vannak erdeklodj errol-arrol,ha erdeklodsz biztosan ok is megkerdezik h veled mi a helyzet es akkor meseld el nekik mi van veled,ha latjak hogy szivesen beszelsz veluk annak orulni fognak es joba lehettek.Es meg az is tetszhet nekik ha te kezdemenyezel es latjak hogy szeretnl joba lenni veluk.ha nem ojanok mint a mesebeli anyos es apos akkor ez sztem bevalik:P
2009. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
legy udvarias es kedves,mert ha latjak,hogy a "kislanyuk" baratja egy rendes srac akkor jobban fonak bizni benned!
2009. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hónap még elég rövid idő, idővel, ha már a szülők is tapasztalják hogy nem csak futó kaland a kapcsolatotok, ők is nyitnak feléd. Mindenki szereti ha érdekesnek találják, és számít a véleménye. Kérdezz! Mindent, ami érdekel, és azt is ami nem. Az én párom szülei imádnak kiselőadást tartani, és imádják ha van hallgatóságuk. Próbáld ki
2009. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!