Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőt akarok, minél hamarabb!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőt akarok, minél hamarabb! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Nem akarom hosszan leírni életem történetét, mivel azt úgyse olvasná végig senki, meg amúgy sem érdekes. Lényeg az, hogy gimis, romantikus időszakomban még hittem a szerelemben, úgy gondoltam, hogy cskis olyan lánnyal fogok járni, akiért rajongok. 3-szor estem pofára. Ekkor úgy döntöttem, pokolba a szerelemmel, elég ha találok egy olyan lányt, aki kedves, okos, szép, és lehet vele beszélgetni. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy az ilyen lányok amellett hogy kevesen vannak, nem állnak szóba velem. Ezért hát lejjebb adtam a mércét, míg mostanra eljutottam odáig, hogy már tök mindegy ki az, csak nő legyen.

Segítsetek hát, hogy találhatnék mielőbb barátnőt. Nem csak a szex a fontos, társat szeretnék magam mellé.

22/F


2011. aug. 16. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
lásd milyen kedves vagyok, ráadásul nő, áttetetem a megfelelő helyre
2011. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szo, ami azt hiszem, kivalo megoldast jelenthet a problemadra: ismerkedes!


Nagyon egyszeru dolgod van, hiszen ismerkedni szinte barhol lehet: munkahely, iskola, tanfolyam, szakkor, muvelodesi hazak, onkentes munkak, tomegrendezvenyek, civil szervezetek rendezvenyei, tanchaz, mozi, szinhaz, konyvtar, filmklubok, szinjatszo korok, hobbikozossegek, szorakozohelyek, diszkok, klubok, kavehazak, teahazak, romkocsmak, sportkorok, edzotermek, uszodak, strandok, elmenyfurdok, termalfurdok, chatoldalak, internetes tarskeresok, internetes kozossegi portalok, kulonbozo szubkulturak hiveinek letrehozott internetes oldalak, kulonbozo szubkulturak hiveinek letrehozott kozossegi esemenyek, rapid randik, szingli estek, fesztivalok, szabadteri programok, zenei esemenyek, felvonulasok, koncertek, muveszeti fesztivalok, felolvaso estek, termeszetjaro egyesuletek, kirandulasok, extremsport egyesuletek, vagy egyszeruen csak az utcan!

2011. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!