Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez hogy van lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy van lányok, szeretnétek is hogy legyen pasitok, meg "nem is"?

Figyelt kérdés

Nemrég, pár napja beszéltem egy ismerősömmel, és valami felkeltette az érdeklődésemet. Mondja, hogy a lányok nagy része igenis arra vár, hogy valami helyes okos jóképű....fiú "felszedje" őket. DE, ha én ismeretlenül odamegyek valakihez, az nem fog hülyének nézni? Vagy beszélünk 5-10-15 percet, aztán elhívom mondjuk egy kávéra valahova, szintúgy nem fog hülyének nézni, nem mintha én nem érezném teljesen cikinek a helyzetet, pláne ha rávágja hogy nem. Most igazam van, vagy valahol fogalom zavarban küzdök? Nyugodtan írhattok bármit , a negatív kritika is érdekel. Amúgy lehet csak azért érzem ezt így cikinek, mert tolong bennem az önbizalom hiány, pedig nemrég oktattak ki, hogy pedig nem kéne hogy legyen. :S

Fősulis srác


2011. márc. 3. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem néznélek hülyének érte és biztos nem vágnám rá, hogy nem. Lehet ugyan, hogy elutasítanám, de finomabban. Mindenesetre biztosan mosolyognék, de nem rajtad, ha nem, hogy ez velem megtörtént. =)
2011. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

itt emeljük ki ezt a mondatot

"valami helyes okos jóképű....fiú "felszedje" őket"

ehhez még tegyél jó megjelenést, kellő önbizalmat és némi egzisztenciát. ha ezek mind megvannak akkor jó vagy, ha egy ilyen srác megy oda akkor nyert ügye van. ha egy átlagos akkor neki többet kell nyújtania. minden lány szeretné a "szőke" herceget fehér lovon.

2011. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó van apa, az, hogy a lányok a pénzt nézik az mese habbal, a jó megjelenés, hát mondjuk azért lehet hogy megvan.
2011. márc. 3. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
oké apa! ki mondta, hogy a pénzt nézik? kellő egzisztenciát írtam nem véletlen. ha nagyon csóró vagy sok esetben esélytelen is. itt nem a pénzre kell gondolni. főiskolás srácot írtál, hadd ne magyarázzam el mit jelent az egzisztencia.
2011. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!