Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek, ha a pasitok egyfolytába titeket néz?

Figyelt kérdés
én imádom *-* csak kiváncsi vagyok másik véleményére :DD
2011. júl. 28. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon tud irritálni, főleg evés közben, nem azt mondom, hogy ne nézzen rám, de ne mindig...


18/l

2011. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, úgy értem, hogy ne folyamatosan 10 percig engem bámuljon.
2011. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
engem is eléggé irritál.. de ő pl olyan ahogy egymás mellet fekszünk, egymás mellett ülünk csak úgy néz.. és amikor megkérdezem miért jön a macsó duma.. hogy sose felejtse majd el az arcomat.. vissza tudjon erre emlékezni bármelyik másodpercbe.. szóval nagyon aranyos, hogy ilyen, de engem nagyon zavar ilyenkor szoktam a párnát neki vágni és kezdődik a "bunyóó" párnacsata, csikizés stb. szóval nekünk jól szokott elsülni ez az egész :DD
2011. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én bírom, de elég idegesítő tud lenni néha.
2011. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
addig örüljetek míg néz titeket mert ha már nem néz akkor impotens...
2011. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:
ha néz, az jó, de ha egyfolytában bámulna, az idegesítene.
2011. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen persze jó dolog nagyon!!:))
2011. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!