Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem hogy szerelmes vagyok egy 29 éves pasiba mit csináljak,?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Milyen közöd van a bácsihoz?
2011. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért mert te egy feltűnési viszketegségben gazdag lány vagy amire még a hormonok is rátesznek egy lapáttal,semmi szükséged egy 29 éves palira 14 éves létedre!

Vagy egy felnőtt emberrel akarod dugatni magad?Mert úgyis az lenne a vége hogy rávesz a csávó vagy azt mondja ha nem fekszel le vele szakít veled és te megcsinálod,egy 29 éves férfi nem érezhet szerelmet egy 14 éves lány iránt!!!!És erre nem lehet rácáfolni mert nekem ne mondja senki hogy létezik ilyen

2011. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja, pedopapa sem halálos szerelmes, inkább éhes, ki van éhezve a friss húsra...
2011. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
igazatok van :(((
2011. márc. 3. 22:52
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerinted mit tudnál te 14 nyújtani egy közel 30 éves felnőtt pasasnak azon kívül, hogy szétteszed a lábad? Kíváncsian várom válaszod.
2011. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 IQnindzsa ***** válasza:

Udvariasan válaszolok neked Kicsi Csillag. Az a bácsi nem jó bácsi ha veled kezd. Te most kezded felismerni a szexualitásod. A hormonjaid tombolnak és tagadhatatlan ,hogy vonzalmat érzel a bácsi iránt. De te legyél okos és fogd fel ,hogy ebből te CSAK rosszul jöhetsz ki ha belemész.

Nem ismerlek így nem tudom mennyire vagy okos. Azt viszont tudom ,hogy egy 14 éves lány csak testileg lehet vonzó a mi korunkban lévő férfiaknak. Nincs még benned elég érettség ,hogy valami normális alakuljon ki közöttetek.

Harapd össze a szádat... maszturbálj ,hogy megnyugodj... és várd ki a saját korodbeli fiúk közeledését. Jönni fognak. Hidd el. A 29 éves bácsit meg sürgősen felejtsd el.

2011. márc. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi hogy igy válaszoltál , lehet hogy igazazad van , de engem nem érdekelnek a 15 6 éves pasik csak az idősebbek és nem tudom hogy miért , de aza baj hogy nem tudom elfelejteni bármenyire is akarom.
2011. márc. 4. 11:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond... Csak neked lehet belőle bajod, meg a pasira is csúnyán nézhetnének miatta.
2011. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!