Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti felkeresnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti felkeresnétek olyan exeteket pusztán beszélgetés céljából, akivel ti szakítottatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy úgy átlagosan hány pasinak van ilyesmivel hátsó szándéka, és hányan érdeklődnének tényleg csak úgy.
2011. márc. 4. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan exem, akivel barátok vagyunk. A barát pedig nálam azt jelenti, hogy barát, és nem azt, hogy "talán még megd*ghatom".
2011. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 beetlejuice ***** válasza:
Hát én lány vagyok, de volt hogy felkerestem exemet, akivel én szakítottam, persze ilyen átlagos, érdeklődő kérdésekkel, és volt hátsó szándékom is ezzel, de nem jött össze.:D Szerintem nagy átlagban, aki csak úgy hirtelen üzenetet küld az exének, az biztos jel arra, hogy még mindig gyakran eszébe jut az illető, és esetleg az érzései se múltak még el, és általában rendelkeznek hátsó szándékkal is.:D
2011. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

fiú és lány között van barátság!

Férfi és nő közt nincs!!!

A lényeg az exekkel mi fiúk általában nem csak beszélgetni megyünk vissza hanem dugni egys jót estleg vagy visszaszerezni azt ami a minenk volt és még minket illet(nőkre vonatkoztatva).

Egy jó tanács mindenkinek!

Ami egyszer nem működött az másodszor sem fog működni!!!

2011. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam úgy van ha az exem ottvan,akkor már megnézem h most hogy néz ki...szexibb vagy nem aztán ki tudja...ismerem én is ő is engem nem?
2011. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, - ennél számítóbbak az átlagosnak mondható férfiak.
2011. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!