Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánynak (nekem:D)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak (nekem:D) olyan fiatal arca van (olyan babaarca xd), és alacsony. Nagyon gáz ez? Sokszor érzem, hogy nem is vesznek észre így a fiúk. Lehet, olyan 14-15 nek néznek. :O :/ L/17

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 22:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
a magasság tökéletes, de a hajad növeszd meg :D
2011. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Igenis! :D
2011. márc. 7. 19:30
 23/23 anonim ***** válasza:

Bocs énis lány vagyok de megosztom a tapasztalataimat veled:D

Nos nekem is babaarcom van, meg is jegyezték már, hogy olyan ártatlan arcom van:D És nagyon úgy vettem észre, hogy ez a fiúknak bejön:)

Én direkt szoktam még bociszemekkel is nézni. Tudom hogy nem szép dolog de volt hogy így már elkerültem egy felelést töriből :D (A)

Szinte minden alkalommal fiatalabbnak néznek mint amennyi valójában vagyok:) Simán mondhatom magam 16nak:D Pedig 18 vagyok. Pedig én nem vagyok alacsony, mert 173 centisre nőttem:D

Amúgy vegyél fel magassarkút, te nyugodtan megteheted:P És a legjobb, hogy még ha egy alacsony srác is tetszene meg esetleg, te akkor is alacsonyabb leszel nála:D Én utoljára egy olyannal jöttem össze aki pont akkora mint én. Magassarkúban már jóval magasabb voltam nála és ez kicsit frusztrálta :D:S

Nah lényeg összességében h én azt tapasztaltam hogy szinte mindenkinek bejön a babaarc:)

(Jah és még valami: általában társul hozzá a nagy, de legalábbis kerek mell;) ami nem egy hátrány :D:D)

2011. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!