Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A részeg emberek miért szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részeg emberek miért szeretik jobban a másikat?

Figyelt kérdés
Ha valaki részeg sokkal többször puszilgatja, ölelgeti a barátait vagy pl egy olyan embert is akár, akit aznap ismert meg egy buliban. Nálam is szokott így lenni hoy részegen megölelem azt, akit egyébként nem szoktam. Miért van így?
2011. márc. 5. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Met bevannak 'ködösítve' a gondolataid. Sokkal gátlástalanabb vagy. És amit csak kitalálsz fejbe, azt meg is csinálod. (pl nekem az volt, hogy kitaláltam h miylen is lenne felhúzni a pólómat és megmutatni mindenkinek a melltartóját, és mire felfogtam volna, hoyg azt enm jéne, már késő volt :$ :'DD de azóta csak nevetek ezen : D)
2011. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A részegség állapota visszavisz bennünket az öntudatlan boldogság állapotába, amit még gyermekként éltünk át. Tudattalanul ugyan, de minden alkalommal, amikor alkoholt fogyasztunk nagyobb mennyiségben, vissza szeretnénk térni az elfeledett gyermekkor, a feltétlen szeretet világába.
2011. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom

ha az én barátom részeg, vagy inkább ittas (évente 2x kb) engem mindig utál, veszekszik velem

2011. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A második hozzászólóval abszolút nem értek egy et :S


De igen, van akire így hat, hogy feloldódik és barátságos lesz. Jó nektek. Én alapesetben békés vagyok, de illuminált állapotban előjön az agresszivitásom. Nem verekszem, vagy ilyesmi, csak ha úgy szólnak hozzám, hogy nem tetszik (ez nem feltétlenül azt jeleni, hogy beszól nekem) akkor veszettül bunkón válaszolok vissza.


De hogy a kérdésre válaszoljak: Szerintem azért van így, mert az alkohol nyugtató hatása "megbékít" és jó érzés önt el, amit ki akarsz mutatni. Ezért ölelgetsz. (ugyanez a hatás okozza az egy-éjszakás discos smárolásokat, és satöbbit) :)

2011. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jajaja válaszoló tádszvíreim jól vágják a vakert, pont ez a stájsz ilyenkor.
2011. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!