Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a szülők...

Miért van az hogy a szülők jobban szeretik az egyik gyereket mint a másikat?

Figyelt kérdés
és milyen gyakori ez??????Itt az oldalon is sokszor olvastam erről.
2009. jan. 29. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
nem tudom.Mondjuk szerintem ez elég nagy szemétség.Bár nekem nincs tesóm ugyhogy csak engem szeretnek:))
2009. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Te egy gyermek vagy, aki így érzed? Ha felteszed ezt a kérdést, bizonyára már elég érett vagy, hogy leülj a szüleiddel és ezt megbeszéld. Meg kell beszélni, mert lehet, egyszerű félreértés, de ha mégsem, egy igazi őszinte beszélgetés mindig segít. Mert sajnos amit kérdezel előfordulhat, bár én ezt nem tartom korrektnek egy szülőtől. Nekem még csak egy gyermekem van, de az érzésedet saját bőrömön is tapasztaltam, és sokáig szenvedtem is tőle, de egyszer felfújtam magam és odamondtam a szüleimnek. Persze én biztos voltam a dolgomban. Hatásos volt, azóta minden rendben! Beszélgess velük, de mindig alaposan gondold át a mondataidat, mielőtt kimondod, nehogy bántó legyen! Valaki, akit nagyon szeretek, azt tanította nekem kicsi gyerekkorom óta: "mindig úgy viselkejd másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled viselkedjenek" "mutasd meg, hogy Te különb vagy"! Remélem kicsit tudtam segíteni!
2009. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor csak úgy érzik a gyerekek. Többet kap, mint én, többet foglalkoznak vele, mint velem, stb.


Pedig lehet véletlen, és ha finoman szólnának a szülőnek, h ne haragudjatok, de mostanában úgy érzem, hogy...


meg is oldódna a probléma...

2009. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!