Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok modell lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok modell lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem akt modellekre vagy kamu modellekre gondolok, hanem valódi manökenekre.Köszi a válaszokat.
2011. márc. 5. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem jó olyan lány, akinek valami más foglalkozása van?
2011. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szép, csinos lánykkal szeretnék ismerkedni.Vonzanak a modellek, tetszik az egész.Ezért.
2011. márc. 5. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
a modellek csak a képeken szépek, amúgy vannak nagyon csúnyák is, u.h. nem jól általánosítasz...nyugodtan nézz meg egy részt a "topmodell leszek"-ből
2011. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztos szebbek mint az átlag.
2011. márc. 5. 16:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok modellnél sokkal szebb lányokat lehet találni, az, hogy valaki modell, nem garancia semmire a világon. A modelleknek az a lényegük, hogy sok embernek tetszenek(gondolom), viszont találhatsz olyan lányt, aki neked milliószor jobban tetszik, mint akármilyen modell.
2011. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*Mármint pont ezt akarta mondani: nem szebbek, mint az átlag.
2011. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lényegtelen.Én modellekkel akarok ismerkedni.
2011. márc. 5. 16:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Jóvan, akkor vagy hatalmas szerencséd lesz, vagy nem fogsz.
2011. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De pontosan hol tudok velük ismerkedni? Milyen helyekre járnak?
2011. márc. 5. 16:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben nem akarnék modell lányokkal ismerkedni. Nem azért, mert csúnyák, (mert szerintem egyáltalán nem csúnyák, sőt valóban sokkal szebbek az átlagnál!) de MIND nagyon-nagyon beképzelt. Maximálisan tisztában vannak avval, hogy ők szépek, gyönyörűek, kivételesek és általában még jól is keresnek, tehát az önértékelésük a csillagos egekben van. Rengeteg önbizalmuk van, és rettentően lekezelő a modoruk. Kivéve a dúsgazdag pasikkal.

Ha nem vagy milliomos, hagyd őket, mert csak szenvedni fogsz. Egy portörlő rongy leszel, akit kihasználnak.

Sok szerencsét!


Szüleimnek ügynöksége van, onnan tudom ezeket a dolgokat egyébként.

2011. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!