Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

van egy lány, már pár éve ismerem. volt egy fiúja, akivel 2 éve szakított, de végül megint összejött vele. ekkor kicsit összevesztem vele, mert én is szerettem, és az az alak akivel összejött egy bunkó **** és rosszul esett, hogy őt választotta. elvileg tudta hogy szeretem, de nemtudom mennyire igaz. most hogy szakított vele újra jóban vagyunk, és már azt hittem hogy semmit se érzek már iránta, de rájöttem, hogy még mindig szeretem. folyton ő jár a fejemben és nemtudom elfelejteni. hogyan csináljam? hogyan adjam a tudtára hogy még szeretem? mit kéne csinálnom hogy adjon nekem egy esélyt? ha elhívom párszor valahova, és bókolgatok neki, és mikor alkalmas az idő elmondom neki hogy mit érzek iránta az segít? nem szeretném elszúrni mert nagyon szeretem


15/f


2011. márc. 5. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyből ne mond ki, hogy szereted, csak célozgass rá, hogy tetszik neked! pl. feltesz egy képet magáról valami közösségi oldalra és mond neki, hogy nagyon jó kép, szépvagy stb.

Flörtölj vele. Ha ő "viszonozza" a flörtölést, van esélyed!!

Hívd el sétálni, vagy olyan helyre amit ő szeret. Ha legalább 3x kosarat kapsz, hagyd a fenébe! Csak játszik veled!!

Remélem sokat segítettem. :)

Sok sikert!!

14/L

2011. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget ^^
2011. márc. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!