Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége annak, hogy összeakad a tekintetünk?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy figyel engem. Mikor közösségbe vagyunk és ránézek, mindig engem néz. Vajon tetszek neki?? vagy csak úgy figyel?? én is ránézek ő is néz engem, oajj olyan gyönyörű szemei vannak.
2011. márc. 6. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
erre 100%-os választ itt senki nem fog tudni adni, te kell rágyere hogy akar-e tőled esetleg valamit, vagy csak szemre való vagy, és rajtad pihenteti a tekintetét...:)
2011. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norb66 ***** válasza:
Valószínűleg tetszetek egymásnak. De az is lehet hogy csak azt nézi hogy mit nézed. De az első tűnik valószínűnek. Menj oda hozzá (ha fiú vagy), ismerd meg közelebbről és kiderül hogy mi a helyzet :)
2011. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 someone... ***** válasza:
ha csak a tekintetetek akkor nem, ha a fogszabályzótok az már necces
2011. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2013. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!