Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan üthetném ki a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan üthetném ki a volt barátomat?

Figyelt kérdés

Osztálytársam ez a tetü,és legalább egy éve szívja a vérem. Állandóan beszól,kritizál,ronda dolgokat mond és lökdös. Hiába mondom neki hogy álljon le,nem érti meg. Ofő is tudja hogy egy ge.ci a gyerek velem szembe de nem érdelki,és egyébként is egyedül szeretném őt elintézni. És arra gondoltam valami hatásos helyen megütném,hogy leálljon végre.Egyszerűen foggalmam sincs miért viselkedik úgy mint egy idegbeteg....

17/L


2011. márc. 6. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
keress meg pár erős "barátot" és spanolj le velük...vagy csak szard le, pofozd meg nyilvánosan, vagy sírd el magad, ezek mint nagyon nagsy égések lennének neki, bár ha ekkroa tetű..::S
2011. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rúgd tökön, ha meg neked ront a fiúk úgy is leütik, legalábbis én elütném:D
2011. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

na itt a jó válasz.

keress egy küzdősportolót, majd tanít valami hatásosat.

vagy harcművészt, mint én, csak az bajos lehet mert a végén megölöd a kis tetűt.

én Bp.

2011. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, ha komolyan bánt szólj a tanárnak, amúgy meg lassan érettségizel addig még bírd ki és ne foglalkozz vele.. Ne szólj hozzá, ne szólj vissza, kerüld el.. Ha lealacsonoydsz az ő szintjére az nem megoldás..
2011. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a harcművész vagyok

szerintem meg ha megtanulja ezt leütni, az a későbbi életbenmaradási esélyeire is jó hatással lehet még.

2011. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hallottatok már a súlyos testi sértés fogalmáról és annak következményeiről a testi sértést okozóra nézve?


A pár erős barát...felbujtásnak minősül..


Miből gondolják az emberek, hogy ez ilyen egyszerű..pár haver..barát vagy akinek baja van majd jól megveri a másikat..aztán ha rosszul méri fel és rossz helyre üt vagy a "problémás ember" beteg mármint testileg és rossz helyre űt az pedig egy életre nyomorék marad vagy kómába esik esetleg meghal akkor lesz ám csak igazán tejfel az élet.Eleve büntetőeljárás indul..és igen emberek megtalálják aki/akik ezt tették..meg ha már erőviszonyoknál tartunk a srác akit elvertek és az intenzíven fekszik vannak rokonai..barátai akik majd a temetőbe/intenzívre küldik az erős barátokat.


Nem sok szülő tolerálná ha kisfiát/kislányát úgy megvernék, hogy egy életre maradandó károsodást szenvedne aztán az erős barátokat helyben kivégzik vagy ha ők nem majd a sitten a többi kemény legény.


Szóval ez a megverlek meg stb röhej....nem beszélve a következményekről..és ez nem utcai támadás, hogy mittudomén ismeretlenek megvernek, de még akkor is elkapják a támadókat..itt viszont egyből a csaj lenne az első akinél kopogtatnának. Aztán ha srác meghal a csajt viszik előre megfontolt szándékos emberölésre való felbujtás vádjával.


Szóval a testi erő szart sem ér..ez nem az őskor.

2011. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó: túl racionális vagy :)

~17 évesek. gyerekeknek kevésbé teszik tönkre az életét mert erőszakosak :)

ha meg tényleg a lány tanulna pár dolgot (én komolyan poénból 1,5 óra altt begyakoroltatnék neki 2-3 mozdulatot, instant padlóraküldésig) és beadná, hát azon behalnék :D

a gyerekek éljenek csak :) erős barátokat meg nem kellene félteni :P vannak tényleg erős emberek, és nem azok akik képe a fejetekben megjelenik most :)

végszóra pedig, csak hogy komoly gondolat is legyen: kit érdekel, (ha rühell valakit, és az a valaki kiharcolja magának) hogy kórházba küldi? ugyan máh' előbb utóbb valaki úgyis megteszi, jobban jár az ilyen kissrác, ha középsuliban keni el az arcát az exbarátnője (ez még mindég de betegen hangzik :DD) vagy netán pár fiatal, minthogy 5 év múlva metsszék fel a gyomrát :) (a gyomor sebek lassan és úgy tudom kimondottan fájdalmasan haláloask)

2011. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most nem a Exbarátot védem...persze, hogy megérdemel egy verést vagy akármi..csak azt mondom az a hátránya a "kórházba küldésnek" és egyebeknek hogy ez tönkre teheti egy ember életét( tudod aki megveri azét, hiszen a börtön nem leányálom) másrészt ok kiharcolta..megverik a srác kórházba kerül és semmi következménye.


De ilyen alapon az erős barátok vagy a barátnő is kiharcolhatja majd bárkinél az élete folyamán hogy vele szemben is így járjanak el..tudod beszólsz valakinek aztán mehetsz az intenzívre. Gondolom te sem szeretnéd ezt..mert mindenkinél van erősebb és befolyásosabb személy. Mindenkinél.


A sima csihi-puhi viszont nem gond, jól pofán verik( persze felépül pár nap alatt a srác) abból is ért..csak ne durvuljon el a verés. ennyi!

2011. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon racionálisan írsz.

igen, nyilván, ha úgy adódna, még engem is le lehet lőni, meg van családom stb..

de gyerekek kevésbé mennek börtönbe, meg most egy arcon könyökölés még nem feltétlen intenzív (mondjuk nem az én technikám, mert az más kérdés:)

kicsit kevesebb komolyság és előrelátás, amúgy persze egyetértek, meg igazad van :)

2011. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!