Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem? (normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés
szóval van 1 srác, akivel régen nagyon sokat szemeztem. Ma megtudta egy barátnőmtől, hogy nekem nagyon tetszett. A fiú, nagyon nagyon meglepődött és azt mondogatta, hogy ez lehetetlen. Barátnőm megkérdezte tőlem, hogy miért stírölt annyit? Amire azt válaszolta, hogy nem is emlékszik rám, hogy hogy néztem ki és ehez hasonlók. Összeségében mi a véleményetek erről? És miért mondogatta, hogy lehetetlen? Lehet esélyem
2011. márc. 6. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
tőle*
2011. márc. 6. 20:39
 2/5 anonim válasza:
hmmm... a pasik szeretnek dominálni, és mi tőlük kell megtudjuk h testszünk neki. Eléggé furi lehet h megtudta pasi. Én nme is tudom mit tennék egy ilyen "barátnővel"Mond el a pasinak őszintén, most már úgy sem veszíthetsz sokat.
2011. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért ne lenne esélyed? (basszus!)

édesanyádnak volt esélye édesapádnál? ??

2011. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha felkeltetted az érdeklődését, úgyis próbálkozni fog, főleg, hogy tudja, bejössz neki :)
2011. márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 wildcatgirl válasza:
HUHHH EZ ELÉG GYANÚS ...MEG SE KÉRDEZI TŐLED ,HOGY BESZÉLJEN -E VELE..SZTEM TETSZIK NEKI A SRÁC ÉS VAGY NEM IS BESZÉLT VELE ,VAGY KAMUZOTT H MIT MONDOTT A SRÁC SZTEM Ő KAVAR ...BESZÉLJ A SRÁCCAL MAX KAPSZ EGY NEMET ,...DE LEGALÁBB MEGTUDOD ,H A BARÁTNŐD KAVART-E HA VALAMIT NEM ÉRTESZ ABBÓL AMIT ÍRTAM ,ÍRD LE ÉN SZIVESEN VÁLASZOLOK :)'(O.O)'
2011. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!