Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem, hogy újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy újra összejöjjünk a volt barátommal? (lent. Kicsit hosszú, de olvasd végig és normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés
Párommal majdnem másfél évig együtt voltunk, ez volt az első komoly kapcsolata. Majdnem 2 hete szakított velem és állítólag azért, mert már kiszeretett belőlem aztán kiderült, hogy még mindig szerelmes belém és azért szakított velem, mert nem törődtem vele eleget. Most boldog szingliként, de nekem nagyon hiányzik és csak őt szeretem! Mit tegyek? Hogy próbálkozzak nála? Adjak még neki időt? Vagy az már túl sok? 16/L
2011. júl. 24. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha időt adsz neki teljesen kiszeret belőled és elfelejt. Általában "bírjuk" a határozott,céltudatos fellépést. Találkozz vele valami eldugott helyen (nem előre megbeszélve) és mássz rá. Majd mond meg hogy kell neked.
2011. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem keres mást 1 olyan fiút aki így elfogad akinek elég az a törődés amit te nyújtasz tudom nehéz de talán jobban járnál
2011. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lányként azt tanácsolom,hogy találkozz vele valahol és beszéld meg vele nyíltan a dolgokat, mond el,hogy még mindig mit érzel iránta és kérdezd meg tőle,hogy ő mit érez,mi a valódi oka,hogy szakított, valamint miken tudnátok változtatni azért,hogy újból összejöjjetek.

Gondolok ilyenre,hogy elvileg ugye nem törődtél vele eleget, meg hasonló dolgok..

De mindenképpen beszéljétek meg.Ennyit még megér a dolog.

16/L

2011. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az ő hibája, hogy ennyi törődés nem volt elég neki, mert sokat foglalkoztam mások bajával.
2011. júl. 24. 23:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy még mindig szerelmes vagyok belé, de ő most jól érzi magát szingliként és mikor beszéltem vele, hogy esetleg újra összejönne-e velem azt mondta nem tudja! Félek hogy visszautasít.
2011. júl. 24. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy hogyan nézed, sokat nem veszíthetsz vele ha megpróbálod.
2011. júl. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!