Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehetek csak barát? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetek csak barát? 15L

Figyelt kérdés

Annyira irigylem az olyan lányokat, akiknek nagyon jó fiú barátaik vannak.. Én akármilyen fiúval jóba leszek (sokmindent elmondunk egymásnak), egy idő után mindig ugyan az.. Szerelmet vall.. :S

Nem tartom magam szépnek.. és szerintem mások se.. akkor miért nem lehetnek csak barátok? :(

Annyira rossz, hogy mindig meg bántom őket, mert nem akarok még barátot, szerintem korai.. Legtöbbel miután szerelmet vall, aztán én meg elutasítom azzal, hogy ne rontsuk el a barátságunkat.. nem akarok barátot.. már nem beszélünk utána annyit.. eltávolodunk egymástól.. :/

Kettővel azóta újra össze barátkoztunk.. De remélem, hogy tudják, hogy nincs esélyük nálam, mert nem akarom őket újra megbántani.. :(

Miért van ez? Hogy tudnék ellene tenni?


2011. márc. 6. 21:15
 1/10 Moszuke ***** válasza:

sűrűn és határozottan mondjad nekik, hogy nincs esélyük.. főleg ennek a kettőnek akivel megin tartod a kapcsolatot.

sosem elég mondani 1-2x.. az kevés.

naon határozottan kell lekoptatni egy fiút különben reménykedni fog.

tudom.. mert én is fiú vagyok:D


engem össz-vissz 1 lány koptatott le határozottan.. azóta is barátok vagyunk:)

és télleg csak barát.. van párom azóta és már nem tekintek a lányra úgy mint nőre, csak mint egy barátra:)

2011. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondd azt h a lányokat szereted.
2011. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszönöm! Akkor többször hangsúlyozni, hogy nem akarok senkit :)


Másodiknak: Igen, erre már én is gondoltam.. xD de akkor pletykálkodnának, és én jönnék ki belőle rosszul.. :)

Inkább legyek megközelíthetetlen, mint lezbikus :D


Azért köszönöm mindkettőtöknek! :)

2011. márc. 6. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz egy fiúval, ejts el olyan nem feltűnő megjegyzéseket, amik arra utalnak, hogy nem nagyon akarsz barátot. Így tudat alatt fog beléivódni a "behajtani tilos" tábla. :D
2011. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Fiúkban ne keress barátságot.. Valamelyik fél mindig többet fog akarni, mint barátság.
2011. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Valamelyik fél mindig többet fog akarni, mint barátság."


Muszáj közhelyeskedni?

2011. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Közhely vagy nem közhely. Ez így van!
2011. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moszuke ***** válasza:

ha tisztázódnak a dolgok utána már lehet barátság..

de én is azt vallom, hogy amíg nem esik pofára az aki többet érez addig nem lehet barátság.

2011. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak fiúkkal szoktam barátkozni, nekem valahogy megy... Ki kell ismerni őket, a gondolkodásmódjukat, utána legalábbis én tapasztaltam némi különbséget aközött a fiú-lány beszélgetés közöttt, amikor ismerkedésnek/közeledésnek veszik vagy amikor csak barátkoztok.

De ezt egy barátom mondta, és úgy láttam egyébként igaz : Egy fiú sosem fog egy lánnyal barátkozni, ha az nem tetszik neki annyira, hogy legalább egyszer megd*gja. Vagy esetleg meleg vagy más kizáró tényezője van.

2011. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod fiú, és lány között nincs barátság, egy ideig lehet, de aztán az egyik fél többet fog akarni, és ezt tapasztalatból mondom...Persze aztán vannak kivételek, és az igen jó dolog.Csak sajnos attól még, hogy nem mondja ki, lehet akarna többet, de van esze, hogy nem rontsa el a kapcsolatotokat, ez van! Akárki akármit is mond...Én pl. egy lány barátommal feküdtem le 5 év után.Persze nem jártunk meg semmi, de ez már túl megy a barátságon, és ezt mindketten tudjuk/tudtuk! Azóta is ugyanolyan a kapcsolatunk(Barátok vagyunk). De megtörtén az, hogy túl léptünk a barátságon. Ebből szűrd le azt, amit akartam mondani :D
2011. márc. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!