Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehetek még több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetek még több mint barát? Pedig csók már volt.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal. Akkor még volt kapcsolata, de nem igazán volt vele boldog. Dumálgattunk jól éreztük magunkat. Szakított a barátjával. Megbeszéltük, hogy ő most nem szeretne egy újabb kapcsolatot. Találkoztunk. Egy két éjszakát nálam töltött amiből reggelig tartó smárolások lettek. Egyik alkalommal azt mondta, hogy megbeszélte egy sráccal hogy járnak (valami régebbi ügy volt) de megbánta és hogy másnap szakít vele. Én ez miatt meg sem mertem csókolni, de ő megkérdezte hogy mi zavar ma? Mondtam, hogy semmi és aztán megint reggelig smároltunk. Lassan kezdtem azt hinni lehet ebből valami, de mikor megkérdeztem talizunk e azt mondta, hogy inkább nem mert ő fél attól, hogy többet akarok tőle mint barátság, merthogy ő csak barátként tekint rám és és ez gond lenne. Na erre mit reagáljak?
2011. márc. 29. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Let's talk about sex..
2011. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Smárolj vele reggelig.
2011. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem smárolgatok a barátaimmal. Ez csak amolyan úri passzió lehet. Szórakozik veled. Ha neked ez így elég, csináld csak. Ha többet szeretnél, akkor szerintem felejtős. Nem kellesz neki, csak amíg nincs más. Imponál neki, hogy ha akarná, megkaphatna. De sajna nem kellesz.
2011. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!