Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » újabban évek óta nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

újabban évek óta nem tudok sírni, se meghatódni, de még temetésen sem. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

egy idő után a sok fájdalomra immunis lesz a szervezet és nem tudja kiadni magából? csak elfojtja, ha valami bánt??


a barátom néha kikészít idegileg, de úgy, hogy dühömben majd fel robbanok, utána átesem önsajnálatba, depis vagyok a munkanélküliségtől, a a jövőtől való félelmem az egekben, sőt a barátom eljegyzett! meg sem hatódtam, csak zavarban voltam.

erre már anno panaszkodott nekem egy srác, hogy nem tud sírni, nagyokat pislogtam, nem értettem hogyhogy.

erre meg én lettem ilyen.


nem mintha hiányozna, de eljegyzésnél röhejes volt, hogy a barátom könnyezik én meg sunyiban dörzsölgettem a szemeim, hogy legalább bekönnyezzen, de semmi eredmény.


van könnycsatornám, a hagyma hat


2011. márc. 7. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológusra gondoltál-e már?
2011. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha depis vagy, az jelentheti azt is, hogy érdektelen.
2011. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

arra gondolok ez valami önvédelmi mechanizmus lehet?

vagy épp önpusztító? mert úgy tudom a sírás felold valahol, megkönnyebbít a bánattól.


akkor már nagy gondok lehetnek nálam?

2011. márc. 7. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
OFF: ennek, hogy "újabban évek óta" semmi értelme.
2011. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Temetesen en sem sirtam. Igaz, hala Istennek a legkozelebbik a nagyszuleim voltak. Ilyesmi nem annyira hat meg, de pl. egyszer autoval mentem es elottem ment ket kisgyerek. Kisfiu es kislany. Nem vettek eszre, de en oket mar jocskan idejeben lattam. Amikor a kisfiu megletott, akkor ugy allt az auto ele, hogy a testevel vedje a hugat. Ez meghatott, es amikor meselem, sokszor alig tartom vissza a konnyeimet, pedig csak a kisfiu hostetterol szol. A kutyamat is akit nagyon szerettem, az olemben altattak el. Sajnaltam, de nem sirtam. Szerintem nem vagy erzektelen egyaltalan.
2011. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer meg fogadtam hogy egy nő után hogy csak az anyám és az öcsém temetésén fogok legközelebb sírni.

Azóta eltelt 15 év. Azóta sem sírtam soha az életben.

Mondjuk egy nőről ezt nem tudom olyan könnyen elhinni.

2011. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszerűen erős vagy ennyi.Nem törsz össze könnyen,nézd én tegnap temettem el édesapám igazi erős ember volt,és ő sem sírt soha utolsó óráiban még a mentőt sem akarta,pedig csak 69 éves volt.De a temetésén én sem sírtam hanem büszkén végig álltam,úgy mint amilyen ő volt.Nem baj az ha valaki nem tud sírni,attól még nem vagy érzéketlen.
2011. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!