Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Lehet hogy megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Eloszor fekudtem le valakivel.A menstruaciom utan 2 nappal es vedekeztunk.Ma az 5ik napja hogy meg kellene jojjon de nem jott meg.Mar ket tesztet is csinaltam de mindketto negativ lett...de igy is aggodom...nem tudom hogy tulreagalom a dolgot vagy tenyleg aggodnom kene.
2011. márc. 7. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Máskor a tesztelgetés helyett gondolkozz. Vajon milyen dolog történt, ami befolyásolhattad a hormonháztartásod? Talán csak nem lefeküdtél valakivel életedben először?
2011. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan védekeztetek, akkor kizárt, hogy terhes vagy. Szerintem idegeskedsz és ettől késik. Nyugodj meg, mert ha tényleg rendesen védekeztetek, nem lehetsz terhes.
2011. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, hogy terhes vagy :)
2011. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam es azzal is tisztaban vagyok hogy ez okbol is keshet csak nem tudom mennyi az ugymond normalisnak mondhato keses.Es kivancsi voltam mas velemenyere is,olyyanokra akik nem ismernek es igy objektiv valaszt adnak s nem csak nyugtatni akarnak.Koszonom szepen a valaszokat.
2011. márc. 7. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem lyukadt ki a gumi,akkor nem vagy terhes.

normális h ilyenkor késik, majd megszokja a rendszeres szexet a szervezeted

2011. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!