Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a testem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a testem? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


köszi a válaszokat :)


2011. márc. 7. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát... én lány vagyok, de ha ez számít, szerintem jó alakod van.
2011. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon bejön, popsi, cici tökéletes, a hasadon látszik, hogy behúzod, de szerintem azzal se lenne semmi baj, ha van egy picike az egyáltalán nem baj nekem:), viszont a karod talán picit vastag, de az se vészes.


Ha osztályozni kéne, akkor 8/10, de csak azért mert az azért látszi, hogy nem mozogsz.

Mindenestre elégedett lehetsz magaddal szerintem:)


meg lehet tudni, hogy hány éves vagy :)

2011. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! pont olyan, mint egy emberi test! :O
2011. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. :S
2011. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szép alakod van!

Az látszik - vagyis én úgy látom - , hogy fogytál, de jól sikerült. Esetleg a felsőkarodon még kicsit dolgozhatsz, s a hideg-meleg váltózuhany is jót tenne, de nagyon jól nézel ki, homokóra, nőies, szexi!

26/N

2011. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a feszesebb test jobban tetszik.
2011. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? A has tényleg be van húzva,szinte látni...

Bár én elég beteg dolognak tartom,hogy ország -világ előtt így mindent megmutasson az ember,de nekem nem tetszik a tested..

Nem vagy kövér ez tény..De hogy semmit nem sportolsz az is biztos,mert a seggeden is látni,hogy hogy olyan puha..semmi izom,semmi tartása nincs a testednek..Nincs egy szép kidolgozott izmod sem..Nem kell hogy úgy nézzél ki mint egy body buildinges nő..de azért egy szép izom nem ártana..Pár év(ha már nincs most) narancsbőrös leszel..

2011. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem rossz, csinos vagy! :)
2011. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
a testemmel az a legnagyobb baj, hogy folyamatosan fogyok-hízok, 175 centi vagyok, van hogy 55 kiló vagyok van hogy 75, a legutóbbi fogyásomkor az összes izmomból kifogytam és cska zsír jött viszsa, mert sajnos az utóbbi hónapokban nincs időm sportolni, egyébként 8 évig úsztam 4 évig kosaraztam most pedig két éve táncolok, de mint említettem az utóbbi pár hónapban kicsit el kellett hanyagolnom sajnos :( most 69 kiló vagyok, de megint egy fogyási periódus kezdődött. nem tudodm hogy hozhatnám ezt rendbe.
2011. márc. 7. 16:34
 10/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat, mindnekinek :)
2011. márc. 7. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!