Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szétfojt a testem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szétfojt a testem, és döbbenet, hogy így is vannak fiúk, akiknek ez tetszik, könyörgöm miért?

Figyelt kérdés
170 cm és 78-79 kg vagyok,nagyon nem vagyok megelégedve azzal,ami van.Voltam 30kg-mal kövérebb is,most már nincs akkora akaraterőm fogyni,mint régen,pedig nagyon szeretnék.nem szeretem a lustaságot,hogy nem sportolok és hát plusz még kicsit kiakasztó is,hogy vannak fiúk,akiknek bejön ez a zsíros test,ami most van nekem......:(
2011. júl. 19. 10:43
1 2
 1/13 Five Star ***** válasza:
Amíg van puncid, addig lesznek olyan fiúk, akinek tetszel, bárhogy is nézzél ki :P Am 170hez 78-79 kiló jó nem azt mondom h nem husi de azért a "szétfolyt"-tól meg a "zsíros"-tól nagyon messze van :D
2011. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a paraméterekkel max. telt vagy. Jó ha tudod, hogy a fiúk nagyobb része a teltebb nőket szereti ... (amolyan tudat alatti ősanya komplexus miatt).
2011. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ideálja.Mért és a lányoknak amackós alkatú fiúk?Ez ugyan az,rajtad is kb annyi felesleg lehet mint a mackós pasiknál, vagy még kevesebb.

AMúgy a férfiak a domborulatokra gerjednek és szeretnek markolászni, godnolom ezért van olyna aki ezt szereti.Amúgy régen ez jelképezte a termékeny nőt és nem véletlenül,mivel egy molett nő könnyebben esik teherbe mint egy sovány.

2011. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért bárhogy is?
2011. júl. 19. 10:50
 5/13 A kérdező kommentje:

Szívesebben lennék ilyen.


[link]

2011. júl. 19. 10:57
 6/13 Five Star ***** válasza:
100%

Én meg elf lennék szívesen, de nem megy. Nem baj, így is szeretnek :P

Téged is.

2011. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Greszla, nem kéne. Ilyen akarsz lenni, hogy nézegesd magad a tükörben, vagy olyan aki tetszik a fiúknak? Döntsd el ...
2011. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz olyan, de én nem szeretem az olyan alkatokat:S Én is a teltebb lányokra bukom. Van aki csak szexért és van aki komoly kapcsolatra gondol, de legtöbben szexet. A kérdésed, hogy miért? Tegyük fel kedvenc színed a zöld és a pirosat utálod, de miért? A piros nem szép? Remélem érted.
2011. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menny el a Scitec-be vagy a Biotech-be ott adnak neked megfelelő zsírégetőt 10kg-t lemész sztem akkor mindenkinek bejössz. Szerintem nem szép a nagyon sovány csaj de a kövér se, a kettő között kell lenni legyen rajtad hús csak jó helyen!
2011. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért, a vékonyabb lányokkal kapcsolatban inkább komoly kapcsolatra gondolnak,mint szexre??
2011. júl. 19. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!