Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? 4 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? 4 hónapja voltam együtt a barátommal és akkor nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
félek hogy terhes vagyok. Megjön rendszeresen, nem eszem többet, a súlyom sem nőtt, a melleim sem de mégis bennem van a kétely hogy lehet várandós vagyok. Még csak 17 éves vagyok nem jönne jól.
2011. márc. 7. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz ha azota nem jött meg akk tuti terhes vagy ;) és gratulálok fiatal kismama :9 Mi lesz a neve fiu e vagy lány ? :D Jah még nem tudod...de egy rossz hir már el se tudod vetetni ...De ha akartátok akk gratu ^^
2011. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megjön, semmi tüneted nincs. Mégis mi a vihartól lennél terhes???

Egyvalamire remélem, jó volt ez az egész: legközelebb előbb gondolkodni, utána cselekedni. Nem biztos, hogy mindig ilyen mákod lesz.

2011. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért lennél terhes?

Ha megjön rendesen akkor nincs miért izgulni.

De ha mégis félsz csinálj egy tesztet vagy menj el nődokihoz és megnyugszol, hogy nem vagy az.

2011. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit tartott vissza 4 hónapon át attól, hogy vegyél egy tesztet???
2011. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
4 hónapja voltatok együtt és azóta nem is volt sex? :D há milyen kapcsolat ez ?:DDD és miért vagy ilyen marha h nem védekezel???
2011. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hupsz hibáztam csak a kérdést olvastam az elsső vok ..akkor nem vagy tehres uram atyám megjön és és attol félsz h terhes vagy ,ha szeretkezel akk gondolkodj használj gumit-.-" ennyi észt egy embernek ..am 17vok én is és mégisvan annyi eszem h a 700 ft veszek gumit ... ha szexelni akarok nem sok és megéri nem cigit kell venni ,,,
2011. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

azóta szakítottunk azért nem voltunk együtt..azért félek mert anyumnál sem látszott amikor velem volt terhes 6 hónapig és megjött neki végig..:/

azért nem védekeztünk mert elszakadt a gumi és levette, de nem élvezett belém..

2011. márc. 7. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Bemész a legközelebbi dm-be az egyik barátnőddel és veszel egy tesztet párszáz forintért. Ennyi. Amúgy meg tuti nem vagy terhes, ha nincs semmi tüneted, meg egyébként sem értem, hogyha kételyeid vannak, akkor miért vársz ennyi ideig... Nekem egyszer nem jött meg időben, és egy hét után már hívtam is a nőgyógyászt (miután a teszt negatív lett)... Persze nem voltam terhes, csak késett :D
2011. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a teszted negatív,akkor a legfontosabb dolog,amit be kell tartanod a következő szexuális kapcsolataidnál(amíg nem szeretnél babát!):

Szedj fogamzásgátlót,és sose engedd a partnernek,hogy beléd élvezzen.24l

2011. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Ma megint tanultam valami újat:)

De miért nem lehet engedni, hogy fogamzásgátló mellett belém élvezzen?(pont a legjobbkor vegye ki?)

Mert azt hittem, hogy véd a fogamzásgátló. Majd válaszolj légyszi:)

22/l

2011. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!