Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek-e terhes úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes úgy, hogy abortusz után még nem jött meg az első menzeszem, viszont a hétvégén kétszer együtt voltam a párommal és megszakítással védekeztünk? Estem teherbe, de az orvosok egyöntetű véleménye az volt, hogy nem tarthatom meg.

Figyelt kérdés
40 éves vagyok,15 évig szedtem fogamzásgátló tablettát és van egy 17 éves lányom is. Tavaly nyáron elvették a gyógyszerem, mert pajzsmirigy alulműködést diagnosztizáltak nálam. Hormonpotló gyógyszert kaptam. N. hüvelygyűrű mellett Így került sor az abortuszra 6 hete. Most egy újabb fogamzásgátló gyógyszert fogok kapni, de ahhoz meg kell jönnie az első menzeszemnek. Mivel ilyen téren teljesen tájékozatlan vagyok, a segítségeteket kérem, hogy lehet-e gondom? Ideges vagyok. Elvben lehetek terhes max az előváladéktól vagy megnyugodhatok?
2010. márc. 30. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Hogy lehetsz ilyen felelőtlen hogy abrotusz után megszakításosan védekezel? Nem tudtál addig várni amíg megjön? Komolyan mondom...
2010. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
abortusz?!Süllyedj el szégyenedben!
2010. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Igen, lehetsz.

Mint régen a nők: nem nagyon volt vérzésük. Egyik terhességből mentek a másikba.

2010. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
ha már ezt a gyereket sem tarthattad meg, gondolom a később fogantakat sem lehet majd. vagy ha már nem tervezel több gyereket, miért nem volt művi meddővé tétel? kufircolhatnál össze vissza legalább
2010. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Mondjátok csak nem tudtok olvasni?

"Tavaly nyáron elvették a gyógyszerem, mert pajzsmirigy alulműködést diagnosztizáltak nálam. Hormonpotló gyógyszert kaptam. N. hüvelygyűrű mellett Így került sor az abortuszra 6 hete."


Kíváncsi vagyok ha egyikőtök beleesik egy ilyen szerencsétlen helyzetbe mit szólna, ha abortuszra kellene mennie. Jól esne, hogy mindennek lehordanak alaptalanul igaz? Gyűlölöm, ha a betegeket piszkálják, főleg ha egy olyan dologban, amiről nem tehetnek! Söprögessetek a saját házatok előtt, biztosan se szentek se tökéletesek nem vagytok.


Kedves kérdező! A teherbeesés valószínűsége iszonyatosan kicsi. Az előváladék spermiumot sem feltétlenül tartalmaz, ha tartalmaz az sem feltétlenül életképes és ha valakinek csak annyi lenne a spermaszáma, mint amennyi élő az előváladékban található kapásból lombikra küldenék, mert természetes úton nem lehet gyermeke. Természetesen minimális esély van rá, de ez tényleg olyan, mint egymás után 3-szor megnyerni a lottó ötöst :) Nyugalom! Utolsó aktus után 2-3 héttel egy 10-es érzékenységű teszttel már tesztelhetsz, reggeli első vizeletből (A Qupido nagyon jó minőségű teszt) és akkor majd megnyugszol :)

2010. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
en megitelem a nöket akik abortuszt vegeznek de a valaszom-szerintem 99%-ban te terhes maradtal
2010. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha jól látom lemaradt az írásom egy része, de furcsán nézek, hogy mennyire tudtok ismeretlenül ítélkezni. Az endokrinológus és a nőgyógyász egyöntetű véleménye volt a müvi megszakítás és mindez 6 hete történt. A hormonpotló gyógyszerek miatt, nem garantálhattak egészséges magzatot és 40 évesen, 15 évig szedett fogamzásgátló után lehet, hogy magam sem vállaltam volna, ha én dönthetek. Az orvosom azt mondta, hogy óvszerrel már 4 hét után élhetek nemi életet, fürödhetek, mert az ultrahangon tiszta és ép volt a méhem. Sajnos nem volt óvszer, életemben soha nem használtam és így alakult.
2010. márc. 30. 20:45
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nuvaring mellett lettél terhes, jól értem?Egyébként szerintem sajnos ismét az lehetsz.
2010. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem tudtam, hogy ki lehet-e írni a "nevet".
2010. márc. 30. 20:50
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
20:31 vagyok, nem maradt le semmi, de ha itt valaki ki meri ejteni az abortusz szót, azt mindennek lehordják. Kiábrándító, amikor így nyilvánítanak véleményt, hogy se nem ismernek se nem képesek elolvasni, hogy hogyan estél teherbe. Ne félj most szerintem nem lesz baj :)
2010. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!