Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes fiuk miert lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes fiuk miert lesznek olyan buszkek, miutan szerelmet vallott nekik egy lany?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem így azt hiszik, hogy ők a legjobbak.:)


ez bunkóság.:(

2011. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert úgy érzi, hogy onnantól az övé vagy, hogy hatalma van fölötted, és a hatalom élménye (vagy illuzioja) fontos nekünk fasziknak
2011. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amióta a jelenlegi párom szerelmet vallott és járunk is, én is büszke vagyok...akárhova megyünk büszkén felvállalom, hogy igen, Ő az én barátnőm, aki gyönyörű és kedves és imádom...ez bunkóság?

akkor az jobb lenne, ha magamba mondanám: te jó ég nekem már csak ez jutott..hát vele se megyek moziba, hogy néz már ki...

2011. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nincs abban ha büszkék. Ne mondd h 1 csaj nem lesz büszke ha szerelmet vall neki 1 pasi.
2011. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nah alljunk meg egy szora! Nem azt kerdeztem, hogy miert buszkek a ferfiak a baratnojukre, hanem azt, hogyha szerelemet vall egy csaj, akkor mar teljesen mashogy viselkedik a srac a csajjal, erezhetoen, mintha o felsobb rendu lenne.
2011. márc. 7. 21:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent igen, jolesik egy csajnak, ha szerelmet vallanak neki; de egyes ferfiak, miutan mar szerelemt vallott nekik a csaj magyarul g€ciznek a csajjal, a szemebe hazudnak.....
2011. márc. 7. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
jah, elnézést, hogy félreértettem a kérdést, igen akkor az bunkóság...vagy tahóság vagy tuskóság (ezért is van az, hogy a fiatalság 2 hét járás után szakítanak...persze vannak hál Isten kivételek :)
2011. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látom téged aztán nagyon megviselt ez az egész ha már minimum a harmadik kérdést írod ki ezzel kapcsolatosan..mint az előző kérdésedhez is írtam tegyél a fejére..egyáltalán miért idegeled magad?

Légy vele hűvös, kímért( és hogy mit gondol? Sz@rd le magasról mit gondol..tudod aki nem számít anna a véleménye a gondolata sem számít) egy idő után fordul majd a kocka és kaparja majd a falat. Ha nem számítanál mint nő és rusnya lánynak tartana téged avagy tenne rád -valóban - magasról akkor nem járkálna büszkén mert te örülnél ha szerelmet vallana neked a 98 éves ragyás, impotens, fogatlan józsi bá a szomszédból? Ugye hogy ugye..vajon büszke lennél rá? Na ná hogy nem. Ráadásul még nője sem volt..szóval azért büszke magára mert elszállt agyilag a kisgyerek..tőled szállt el agyilag hát hozd vissza a földre a kisgyereket és sz@rd telibe mit gondol..majd kaparni fog.

2011. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondold csak végig..szerelmet vallottál neki..ő pedig most rettentő büszke magára, hogy ez az egy lány szerelemes belém.igen férfi vagyok és macsó meg mittudomén..na most ha azt veszi észre hogy elb@szta és te teszel rá akkor elbizonytalanodik végül ott motoszkál majd a gondolat a fejében, hogy egyrészt te csak szívattad( tudod lehet hülyítetted aztán a barátnőiddel jókat röhögtetek rajta..hát sz@r érzés lehet majd neki ilyesmire gondolni...vagy ami még rosszabb tényleg szeretted és mivel ő belsőleg egy nulla..egy sz@r alak kiszerettél belőle) aztán a jelenlegi önteltség ami miatt a mennyországban érzi magát hirtelen kétségbeesésé alakul át ami majd a pokol legmélyebb bugyraiba taszítja.


Gondold át! Légy vele távolságtartó...beválik.

2011. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!