Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok cikinek a műmellet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok cikinek a műmellet?

Figyelt kérdés
Amiről úgy is tudjátok, hogy mű? Egy beépített zacskó, mesterséges. Ha van olyan pasi akinek ilyen mellű barátnője van, nem érzi bénának, hogy egy idegen cuccot tapogat, úgy, mintha igazi lenne?
2011. márc. 7. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
nem
2011. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem gáz.

nekem kicsi a mellem (tényleg nagyon kicsi) de inkább ez, minthogy mű legyen... és amúgy formás, szóval nagy bajom nincs vele

17/L

2011. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úristeeen szerintem, dehogy ciki. Nekem eredeti mondtam is egy fiúnak azért nem veszem le a felsőm,mert nem szilikonos. Szerintem az sokkal szebb.
2011. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy ha valakinek nagyon lóg, vagy egyéb okokból megcsináltatja, de csak, hogy nagyobb dudák legyenek, azért műanyagot rakat be... Ezek szerint azoknak a pasiknak, akiknek bejön a pvc zacsi, azoknak csak a forma a lényeg.
2011. márc. 7. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
hát sokan azáért csinálják mert tényleg nagyon kicsi..mint egy gyereké, vagy mert nincs tartása..vagy mert ezzel több lesz az önbizalma..ami hidd el töbet nyom a latba mint az h mű
2011. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem te sosem fogtál műmellet :D

hidd el, ma már teljesen olyan anyagból készítik mint maga a mell állománya. nem érződik hogy ott egy - általad úgy nevezett zacskó.


21F

2011. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nándi18 ***** válasza:

szerintem gáz! és tudtommal gond is van vele bőven...

persze ha valakinek nagyon kicsi... de ez is nagyon relatív. nem ítélem el, de az biztos hogy sokan csak azért csinálnak mert van rá pénzük. semmi egyéb oka nincs.

az önbizalmat pedig máshogy is lehet növelni.

és nem hiszem hogy egy srácnak ha tetszik egy csaj, akkor kiábrándul ha rájön, hogy nem "C" kosaras a kedves!

2011. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De én cikinek tartom, és csak a természetes szépséget szeretem! Számomra csak akkor elfogadható a plasztikai műtét, ha baleset vagy betegség miatt van rá szükség!
2011. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg a hölgy nem esik túlzásokba, addig rendben van. Én biztosan nem mutatnék be olyat a szüleimnek, akinek két hatalmas lufija van elöl.
2011. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!