Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » állandóan ez van. Elegem van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

állandóan ez van. Elegem van. Töröljem?

Figyelt kérdés

sziasztok. még régen kisebb koromban egy sráccal leveleztem neten és kölcsönösen bejöttünk egymásnak, de eltűnt, megszakadt a kapcsolat. most újra felbukkant egy hónapja dumálunk kb. úgy viselkedett velem mintha bejöttem volna neki, de máskor más lányokról beszélt. sőt el is hívott talizni, nagyon megörültem neki, próbáltuk egyeztetni, ez félbe maradt, fel se hozta. 3 szor is egyértelmű célzást adtam rá de kikerülte a témát, én meg nem akarom elhívni nagyon erőltetett lenne. mesélt egy csajról, megkérdeztem hogy az ki, és mondja hogy úgy néz ki hogy összejönnek.. kérdezte hogy velem mivan, mondtam hogy semmi, erre ott hüledezett hogy milyen szép vagyok nem hiszi el. most akkor ez mi? nekem még nem volt barátom, tapasztalatlan vagyok ilyen téreken, szívesen megismertem volna élőben, de tom hogy ettől nem várhatok sokat. nagyon zavar már ha rám ír, mert bánt ez a dolog, és velem mindig ilyen esetek fordulnak elő, vagy olyannal aki nekem nem tetszik. szerintetek letöröljem a közösségi oldalon az ismerőseim közül?

16L ő 18F


2011. szept. 30. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól még tud írni. Én is kaptam levelet ismeretlentől.

Tiltsd le a felhasználót, akkor nem tud írni.

2011. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
férfiakon semmilyen _utalás_ nem működik
2011. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!