Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar ha a szerelmete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha a szerelmetekbe más is szerelmes?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok hogy titeket szeret de azt is hogy őt más is szereti az rossz érzés vagy jó mert titeket választott?
2011. márc. 8. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy jó hogy engem választott,de engem nem zavarna különös képpen,ha a másik illető nem zaklatja,akkor az már a magán ügye!
2011. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én így vagyok ezzel. A barátnőm gyönyörű szép, és van még más akit elvarázsolt, nem csak engem. És arról az oldaláról rossz hogy konkurenst látok benne, akitől azért tartani kell, de másrészt nagyon jó, mert 1. engem választott, 2. irigykedik rám az a fiú, 3. elismerés nekem hogy a lány engem szeret, a másik hapival szemben, 4. dagad a májam hogy nem akármi barátnőm van:D
2011. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat.
2011. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Ez azt jelenti, hogy a párom vonzó:D és büszke vagyok h engem választott és nem mást...
2011. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy reagálna a barátom. ha hősködne vele, meg eljátszana a gondolattal, nagyon kiakadnék. de ha nem lenne közöttük semmi kontakt, vagy barátom leoltaná, akkor 5 percnyi bosszúságon túl nem érdekelne.
2011. márc. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!