Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerethet vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerethet vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki az évfolyamtársam és 1-2hónapja nagyon jóban lettünk.Farsangin is táncoltunk együtt,és mostmár direkt úgy kérjük a matektanárhoz az időpontot,hogy együtt tudjunk haza jönni(ha mégsem úgy jön ki akkor mindig megvárjuk egymást).Tegnap 1.5órát voltunk kinn és nagyon jól elbeszélgettünk,ölelkezünk és arcrapuszi is volt.Azt hiszem,hogy kezdem megszeretni és nem tudom,hogy ő hogy érez.Azt mondta,hogy lesz valami meglepetés sulibulin és tegnap rákérdeztem,hogy mi lesz az,erre ő csak ennyit mondott:”Hát vagy összejön vagy nem”-Mire érthette?

Csak az a bajom,hogy egyik barátja azt mondta,hogy csak hülyít,de nem tudom,hogy higgyek-e neki,mert nem nagyon ismerem,és elvileg tetszek neki,de ez nem biztos.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy szerintetek tényleg csak hülyít vagy ő is szeret? Lécci normális válaszokat! Előre is köszi! 14/L

(Ui.:Eddig suliban sem köszönt,de most már köszön és integet is..)


2011. márc. 8. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyít :)

Bízz magadban és ne hallgass egy "ismeretlenre".


Nagyon drukkolok Nektek és kíváncsi vagyok, mi lesz a meglepi!

Szerintem 100%, hogy szeret/kedvel!


25N

2011. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)

Én is remélem,hogy nem hülyít és,hogy lesz valami:)

Még egyszer köszii.:D

2011. márc. 8. 20:18
 3/8 Ixdecske ***** válasza:
Sztem bejössz neki nagyon is a meglepi meg az lehet h esetleg megpróbál megcsókolni:D vagy összejön vagy nem:D
2011. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ixdecske ***** válasza:
Rem összejön írd mi lett:d
2011. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)

Majd megírom mi lett.:)

2011. márc. 8. 20:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégis csak hülyített..:) mind1,azért köszönöm a válaszokat.^^
2011. márc. 11. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
miért mi lett végül? :S
2011. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Találkoztunk,elmondta,hogy szeret és,hogy szeretné ha komolyabb is lenne ebből mint barátság,de még ismerkedjünk.Sokat beszélgettünk és találkoztunk...rá 1hétre felhívtam,hogy találkozunk-e valahol..erre annyit mondott,hogy "Ne haragudj,nem érek rá..mennem kell mamámhoz..." Szval elmentem bnőmmel sétálni,és akkor láttam,hogy haverjaival baromkodnak utcán..nem mondtam semmit,odamentünk,rám sem nézett,köszönni sem köszönt..aztán elmentek haza.Késöbb (kb. fél óra múlva) felhívott,hogy nincs kedvem-e találkozni..Találkoztunk,megvolt első csókunk...elköszöntünk,hazamentünk és felhívott még az nap,hogy hétvégén átjön...nem jött...Suliban köszöntem neki..nem köszönt vissza..másnap ugyanez..harmadnap úgy került ahogy csak lehetett,ezért ráírtam délután megkérdezni,hogy mi a baja velem..azt mondta,hogy semmi..azóta(2-3hete) nem taliztunk,nem keresett,nem beszéltünk..
2011. ápr. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!