Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fél sok mai tini az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél sok mai tini az udvarlástól?

Figyelt kérdés
Olvastam és hallottam, hogy sok tini egyszerűen RETTEG ettől az egésztől? :O Sok fiú nem mer odamenni, sok lány pedig fél jeleket küldeni a fiúnak, ezért sok lány erőt kap magán és ő csinál meg mindent a fiútól, aztán csodálkozik ha a fiú semmibe veszi őt úgy egy hónap után... :S Nem értem, miért kell ENNYIRE félni ettől az egésztől. -_- Egészséges félelem jó ha megvan, de azért ez már túlzás... Nem értem, mire fel ez a nagy leértékelés önmagunkkal szemben. :S Önbizalom a nagy Életben mindenhez kell, de ha már egy ilyen nyúlfarknyi dolgon eltaknyolnak, könyörgöm, mi lesz később...? Ilyen hozzáállással akarnak egy szép csajt megkaparintani, egy erős férfit megszerezni...? Kérek véleményeket!
2011. márc. 8. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
igazad van!!
2011. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én barátom szépen udvarolt több hónapig, mire akár az első csókig eljutottunk, és továbbra is tiszteletben tart, és kedves, előzékeny. Úgyhogy nekem ezzel nincs problémám. Én udvarlástól nem is féltem, az első csóktól igen, de nagyon rendes és türelmes volt velem.

Öhm, bár nem tudom mennyire számítunk tininek XD Ő 23 én 20...

2011. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Talán nem ártana megszokniuk, hogy eljő az idő, amikor maguknak kell megteremteni mindent a sikeres élethez: pénz, lakás, társ, karrier stb... Nem lesz ott már semmiféle segítség, max egy társ, de a társat MEG KELL SZEREZNI! Senkinek nem fog az ölébe pottyanni álmai pasija, csaja, bizony véres munka gyümölcse ez. Nem mindig élvezetes dolog a párkeresés az tény, de muszáj megerőltetni magukat. A másik meg, hogy ha sikeresen alakul minden, mit nem lehet ezen élvezni...? :O Van egy ismerősöm, 17 éves srác, 2 hónapja udvarol egy lánynak és rákérdeztem a dologra:


-No és... Milyen a vadászat a csajra? Élvezed?

-Jaj, ne menjünk bele... Éppen elég rossz érzés ezt az egészet megélni. Gyűlölöm ezt csinálni, az udvarlás sötét és borongós, HAMUSZÜRKE dolog! Döglött, és egy lényege van: túl kell esni rajta és elviselni ezt az egész pokoli kötelesség teljesítést!!


Én meg csak néztem, mint a borjú az új kapura, kb ilyen szemekkel: O_o Nem akartam hinni a fülemnek. Olyan értelmes, rendes fiú, négyes az átlaga, mégis, hogy a csudába hordhat össze ilyeneket??? :,( Ez szerintem annyira elkeserítő...

2011. márc. 8. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet,hogy a mai világba nagyon sok "lány" egy kalap sz*rt nem ér.Kb a úgy elküldenek a p*csába hogy,csak nézel.(persze a fiúk nagy része is).Udvarlás meg ilyenek, ember te hol élsz,most őszintén??!!

Én rohadt boldog lennék,sőt szeretném ha minden "úgy" "működne",ahogy kell...de EZ MÁR NEM AZ A VILÁG!

Persze hatalmas nagy tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek.(remélem,hogy van ilyen)....


21/F

2011. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye jól szűrtem le, hogy te is úgy gondolod, hogy a fiúnak kell udvarolnia, a lánynak csupán visszajelzéseket küldenie. Sok tini ezt már fordítva csinálja. Ebből, a türelmetlenségből és a sok könnyű vérű lány miatt ( akiket a fiúk egy szóval, egy pillantással megkaphatnak ) van ez a félem. SZERINTEM
2011. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az az elkeserítő,hogy elrohadt a generációm.....
2011. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:10 vagyok


Erm... Az én pasim élvezte az udvarlást. Egyszer mondtam,hogy bocsi, hogy ilyen lassan haladunk, akkor is azt mondta, hogy nem is haladunk lassan, és a lényeg, hogy együtt töltjük az időt, más nem érdekes.

Én tényleg kicsit megvárattam, olyan 2-3 hónap udvarlás után engedtem csak, hogy megcsókoljon, és még jó pár hónapig biztos nem tervezek lefeküdni vele, amíg egész biztosak nem vagyunk az érzéseinkben, és meg nem ismertük egymás testét eléggé.

Szóval szerintem igenis van remény, kikérem magamnak :P És én is élveztem az udvarlását.

2011. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én tini vagyok és én is félek közeledni egy fiú felé. Egyrészt borzalmasan félek a visszautasítástól, másrészt ez a fiú dolga, nem? :D
2011. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!