Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini lányoknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányoknak tényleg mindegy, hogy milyen kocsim van, csak menjen?

Figyelt kérdés
Szóval ha veszek használtan valami nem túl régi kocsit, akkor könnyen megkapom őket?
2011. szept. 10. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha neked olyan lány kell, aki csak a pénzre meg a kocsira hajt, akkor elég hülye vagy már bocs. amúgy nem tudom h az ilyen fajta csajoknak milyen kocsira van igényük. De jobban járnál ha egy normális lányt keresnél...
2011. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 LuckyestLooser ***** válasza:
hát egy galardo biztos nem hátrány de ha a pénz kell neki az gáz
2011. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 twinky ***** válasza:
100%
Vegyel lovaskocsit. Ha nem leszel eleg neki, akkor ott a lo.
2011. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
igazából az ára számít. ha 15milió felett van és látszik is rajta, tuti nyerő. persze az is számít hogy mennyi van a bankszámládon. ha 7 számjegy az már valami de az igazi suncik 9-től jönnek igazán.
2011. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Használtan már jó Merciket meg BMW-ket lehet kapni 5-6 millióktól, azok meg bizonyítottan nyerők. Én ismerek olyat, akinek csak ilyen olcsóbb kocsija van (pl honda vagy opel), de mindig ilyen fiatal barátnői vannak.
2011. szept. 10. 15:37
 6/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ha a lány szeret akkor mindegy hogy mien kocsid van
2011. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A probléma nem is azzal van, hanem azzal, hogy hogyan érem el, hogy belémszeressen. :D
2011. szept. 10. 15:39
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
lehet h én vagyok már túl öreg de manapság ez tényleg érdekli a lányok többségét?:O mert h vannak ilyenek az oké. de szerintem nem ez a jellemző..ezt csak a nyomorékok találják ki, akiknek sose jön össze csaj, és ilyenre fogják h biztos azért mert nincs kocsim, meg nem vagyok gazdag...közbe csak gyépés.
2011. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
hát ha csak BMW-vel tudnád elérni h "belédszeressen" akkor ott már rég gond van...nemcsak a csajjal, aki ezért összejönne veled, de veled is...
2011. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

15.40-es egyetértek.

és a kérdés feltevőjének: hát lehet, hogy mindegy, mert mondjuk a 16 éves osztálytársának még nyilván nincs se kocsija, se jogosítványa, így rögtön menő leszel a szemében. de ha ilyenekre vágysz, meg is érdemled.

2011. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!