Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy személyiség probléma? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy személyiség probléma? .

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Szerintetek mi a megoldás az én problémámra? Valamiért nem merek úgy kibontakozni egy társaságban, mint a többi barátom. Akárhogyan igyekeztem, de nem tudok kibontakozni ..:(


2011. márc. 8. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia...
2011. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom,de ez nem csak társaságban igaz rám,hanem ha olyannal beszélek,akit nem ismerek elég jól,nem bízok meg benne. Az ilyeneknek nem tudok megnyílni egyáltalán. De én már elfogadtam így magam,szóval nem aggódok ezen. :)
2011. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Talán túlzottan szabályok között éled az életed.
2011. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de nem tudok mit tenni ellene. Szeretem jobban megismerni az illetőt és csak akkor tudok kibontakozni, ha látom, hogy vevő is rám. Csomószor volt, hogy csak ráerőltettem magam az illetőre és az nagyon kellemetlen volt, annak ellenére, hogy csak barátkozni próbáltam. Lassan tudok csak kibontakozni, elfogadtam, hogy ilyen vagyok. Nem is rajonganak értem...
2011. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 14 éves fiú vagyok, és egyébként ezt el kellene fogadnom ? :) Mert általáosban az osztálytársaim elfogadtak amilyen vagyok, De félek hogy középiskolában ez nem így lessz
2011. márc. 9. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában nem fogadják el sehol, majd talán érettségi után...
2011. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves vagy, ahogy írtad, még rengeteget fog változni a személyiséged, akár két év alatt is. Meg kell találnod, hogy ki is vagy igazán, kikkel tudsz, akarsz társalogni, és afelé nyílni, ha másfelé nem megy. A magabiztosság és az önismeret sokat számít ilyen téren. Nagyon fontos, hogy határozott véleménnyel rendelkezz, amit merj bátran kimondani.
2014. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!