Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok. Az egyik osztály társam fiu és 16éves lesz. Már 3éve ismerem és annyira jóba lettünk hogy legjobb barátok vagyunk,már puszi a köszönésünk és szinte minden szünetbe barátnőim szerint egymás nyakába vagyunk és csomó puszit osztunk egymás arcára. De én lassan már fél éve szerelmes vagyok belé és nem tudom neki sehogy elmondani,és félek hogyha elmondom akkor máshogy fog viszonyulni hozzám és eltávolodunk. Volt már 2 barátnője akikkel miattam szakított az egyik csajával még 1hete sincsen csak azért mert kibeszélt engem én meg elmondtam a fiúnak hogy miket csinál a csaja és felpofozta őt és szakított is vele, azt mondta azért mert én többet érek neki mint az a csaj. És onnan gondolnám hogy talán tetszek neki egy kicsit mert minden nap ojanokat kérdezget hogy: Szeretem-e? meg hogy: Tudom-e hogy imád engem?, Jó-e a teste? Utoljára mikor áthívott hozzájuk levette a pólóját és a testét mutogatta milyen izmos am tiszta izom az egészfiu, utánna meg ugymond elkezdett közeledni. És mostanába olyan furcsa a kapcsolatunk de jó értelembe, kicsit megváltoztatott engem is az hogy tőle annyi puszit kapok,bókokat stb.Pár pl:ma csak igy elment mögöttem és megfogta a fenekem, tegnap átkarolt ésa nyakamra adott puszit, amikor olyanja van néha ha puszit aduk egymásnak "véletlen" megfogja a mellem. Ti ezt a leírás alapján hogy látjátok? És normális válaszokat kérnék, aki csak kritizálást irna azt megkérném inkább ne is irjon. És létszives a helyesírási hibákat nézzétek el mert siettem az írásba. Előre is köszönöm a normális válaszokat. Ésha valamit nem értetek írjátok le nyugottam.
2011. márc. 8. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A helyesírásod nem a sietségnek tudható be, de ezt most hagyjuk, inkább válaszolok, helyesen írni majd megtanulsz később remélhetőleg.


14 évesen még nagyon fiatal vagy egy párkapcsolathoz, és ennyi idősen nagyon nem szabadna engedned, hogy fogdossanak, meg közeledjenek hozzád. Testileg és mentálisan is még éretlen vagy egy kapcsolatra, szóval ne lovald bele magad a dologba, mert sok jó biztosan nem sülhet ki a dologból.

Mindenképp húzz meg egy határt, amíg te elmész, és amíg a srácot engeded, hogy elmenjen, mert te garantáltan túl fiatal és éretlen vagy még, hiába van mit rajtad fogdosni, vagy hiába izmos a srác teste. Persze, tombolnak a hormonaid, meg most ismered meg a saját tested, azonban tudj magadnak és a srácnak is megállj-t parancsolni. Néhány puszi, meg bók még nem probléma, de ne feledd, hogy te még gyerek vagy. Nagy gyerek ugyan, de gyerek. Ne csinálj semmi meggondolatlanságot és hülyeséget, mert azt később nagyon keservesen megbánhatod.

Ne menj bele semmibe, amit nem akarsz. Ne menj bele olyasmibe, ami a barátaid, vagy osztálytársaid szerint menő, mert ők ugyanolyan éretlenek, mint te, neked meg nem kell ribancnak lenni csak azért, hogy jó legyél náluk.

Várj még, bőven van időd, nem kell sietned :)

2011. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Raggel neki az az első hogy az udvaron felkeres beszélgetünk barátok elött stb. Azt kicsit furának tartom hogyha szembe állunk egymással és rárakja a derakamra a kezét úgy közel fúz magához szinte az egész testünk egymáshoz ér engem nem zavar inkább jo érzés. De már nem 1 péda volt rá aki a barátom szerint féltékeny rám hogy ilyeneket csinálunk de mindig kritizál, igaz minket nem zavar, de volt egy olyan is hogy az ügyeletes tanár megszolt hogy nem a kicsik elött kéne ilyen szorosan ölelkezni mert a végén férre értik. xD

De őt se zavarja semennyire hogy kik mondanak rólunk mit. Pedig tényleg nagyon dögös pasi helyes jo a teste minden megvan benne sztem amire egy csaj vágyik és én nem vagyok olyan szép mégis ugymond az én közelségemre vágyik egész nap velem van suliből annyira nem akarja hogy elszakadjunk hogy hazakisér, minden órába szinte beszélnük msn-en is. Szóval azt mondta hogy szeret de nem tudom milyen értelembe.

2011. márc. 8. 22:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.
2011. márc. 8. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
kisegítő suli... helyesírás, fogalmazás, 14 éves lány és 16 éves osztálytárs... :D
2011. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy nem kell ennyire túlgondolni az egészet. Ha azt mondta, hogy szeret és ilyesmiket csinál akkor tuti, hogy úgy néz rád, mint egy lányra, nem pedig úgy ,mint egy barátra. Más megbocsáss, de egy fiú nem keresi mindig egy lány társaságát, nem keresi vele a testi kontaktust sem és pláne nem ad neki egy csomó puszit..

Nekem rengeteg lány illetve mára már nővé érett barátnőm van és volt is és egyikkel sem voltam ilyen viszonyban. Viszont, sírni sírtak a vállamon, mindig elpanaszolnak/tak nekem mindent és sok időt töltünk együtt, de nem fogdossuk egymást nem pusziljuk szét egymást csak köszönésnél 1et 1et és kész.

Szóval, ha tényleg szeretnéd akkor elég egyszer behívni magatokhoz, mikor nincs otthon senki. Majd ez rendszeressé is válhat. A szobádban pedig majd alakul a dolog magától. Azt nem írom ide, hogy egyszercsak nyögj be neki egy olyat, hogy akár átléphetne a barátságotok egy másik szintre...

2011. márc. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 wildcatgirl válasza:
Az 1.( kommentelő hol él?(vagy nyelvtan tanár,azért muszály volt beszólni...vagy aggszűz)egy 14 éves lány egyáltalán nem éretlen...egy kapcsolat nem azt jelenti ..hoyg egyből az ágyban kell kikötni ,..az elején meg kell ismerni egymást ...és jobb ha tudod hogy ilyne korban köttetnek a legszebb első kapcsolatok...aik nem a sex ha nem a szerelem miatt kötettnek ...általában az ilyen kapcsolatok sokáig artanak évekig ..és legtöbbször az elválás után is barátok maradnak ..én azt mondom neked ,hogy ez a srác szeret téged ..az h megfogja a feneked is ezt mutatja ..ez nem azt jelenti ,hogy csak a sexérdekli... a férfiak ilyenek szerintem ..vhol legyetek kettesben ...kapd le...mondd el h te szertnéd ,ha többek lennétek mint barátok ....de semmikép ne add könnyen magad :) sok sikert ..és nagyon szimpi ez a story...ne hagyd h elmenjen ez a vonat ...:9 remélem tudtam segíteni ...ha valamit nem értesz abból amit írtam kérdezz rá ...én szívesen válaszolok :) '(O.O)'
2011. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon de nagyon szépen köszönöm értek minden:) és szerintem se korai egy 14éves lány számára egy kapcsolat és valóban nem arra gondoltam hogy mingyá lefeküdni vele. Attól hogy járnánk meg max akkor a fogdosás menne meg a csók és nem a szex. És amúgy se vagyik ribanc aki megáll minden fiúnak. És csak azért kérek segítséget mert nem volt még kapcsolatom és igazából nem tudom ugy hogy egy fiúnak már mi a szerelem és mi a barátság. Igaz hogy van rajta kívűl még nagyon sok fiú barátom akik ilyeneket nem csinálnak csak köszönésem velük puszi és ennyi.
2011. márc. 10. 20:25
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi az elötte lévőnek is :)

ezzel sokat segítetek

2011. márc. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!