Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, hogy nem tudom mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, hogy nem tudom mi az a szerelem?!

Figyelt kérdés

Mármint éreztem már szerelmet (de csak plátóit, ez lehet nem igazi), de van barátom több mint 5 éve, mégsem érzem azt, hogy valaha szerelmes lettem volna belé.

Ez azért van, mert többre értékelem a szerelmet, mint ami, vagy tényleg nem voltam még soha szerelmes?


2011. márc. 9. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom a barátod.
2011. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne találkozz a barátoddal 2 hónapig.

Ha mardosóan,fájdalmasan hiányozni fog és a kétségbe esés fog kerülgetni,na az lehet akár a szerelem érzése is.


A kapcsolat elején meg van a gyomorpillangó,meg,hogy nem lehet levakarni a mosolyt az arcodról,ilyesmi érzés.

Elégedett vagy magaddal és nem cserélnél senkivel.

Ezt kellene érezni szerintem,én ezt éreztem.

2011. márc. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De mi úgy jöttünk össze, hogy előtte 4 évig legjobb barátok voltunk.(és sokszor smároltunk is ezalatt).Tehát a kapcsolatunk, amikor összejöttünk igazából annyiban változott, hogy szexeltünk is.

De nem is ez a kérdés...Hanem hogy milyen az igazi szerelem?

Mert nem vagyok biztos abban, hogy valaha is éreztem ilyet?!

2011. márc. 9. 01:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán,mert ez az első barátod.Keress magadnak másik srácot,ezt hagyd élni.
2011. márc. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pinocchio ***** válasza:
Ilyesféle feelingje van: [link]
2011. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De első, nem tudom, miért vagy ilyen?!Bele se látsz a kapcsolatunkba és osztogatod a nagy tanácsokat...Én nem a kapcsolatomról kérdeztem, hanem hogy mi a szerelem, mert lehet én definiáltam eddig rosszul...
2011. márc. 9. 01:21
 7/13 A kérdező kommentje:

:)

A diszkópatkányokat én is szeretem.:))

2011. márc. 9. 01:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Mármint a filmet (még ha csak a zene is van abból) még mielőtt valaki kiforgatná a szavaimat...
2011. márc. 9. 01:24
 9/13 anonim ***** válasza:
gyertelmu hogy nem vagy szerelmes a baratodba. Amikor egyszer szerelmes leszel tudni fogod mi az a szerelem. Nem lehet leirni az erzest. Sajnos szerintem nagyon keves embernek adatik meg hogy szerelmes lesz az eleteben egyszer. Remelem te meg fogod ismerni ezt a csodalatos erzest!!28/no.
2011. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pinocchio ***** válasza:
Szerintem akkor ez egy szexbarátság volt,vagy úgy is lehetne mondani hogy átmenet a barátság és szerelem között.
2011. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!