Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehetne még valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehetne még valami komolyabb is? Barátság ként indul.

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy pasival én 20éves vagyok ő 33!Van egy kisgyermeke

Nagyon kedves és sok mindenről beszélgetünk már,azt mondta hogy jó fej csajszinak tart!

Nekem a kor nem számít mert mindig idősebb barátaim voltak.

Szerintem őt kicsit zavarja.

Tudja hogy meghalt a nagypapám és tegnap pl:Próbálta elterelni a figyelmem ami sikerült is neki mert egész jó kedvem lett.


2011. márc. 9. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet!Énis megismerkedtem még régebben egy pasival aki jóval idősebb volt nálam és pont elötte szakitottam a pasimmal és elvoltam kenődve.Ő vígasztalt én meg kedveltem és megszerettem.Ma már két éve szerelmes vagyok belé és ő nem viszonozza mivel nem tart elég jónak magához!Ugyhogy csak ennyi a bajom!
2011. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 wildcatgirl válasza:
Én azt tanácsolom neked ,hogy hagyd ezt a pasit..nekem is volt olyan barátom akinek gyermeke volt ..ő 22 én 15 voltam ...volt egy 7 éves fia..de soha nem látta szinte ..akkor volt egy másik...aki 19 volt neki 1 éves volt a kislánya..össze is jöttünk...a kislányáról mutogatott képeket ..de épp a moziban voltunk amikor a volt menyasszonyának a fényképét láttam meg a pénztárcájában...és úgy gondoltam ,hogy talán még kibékülnek ..miért álljak egy család közé....te még fiatal vagy..hidd el sokkal jobb érzés lesz egy olyan férfivel együtt lenni ..(gyereket szülni neki)akinek még nem volt ...felesége ..esetleg nincsenek gyerekei..ha már egyszer elvált az azt mutatja ,hogy vmi nem működött amihez ..persze két ember kell...jól gondold ..át a korkülönbség miatt nem fog komolyan venni..egy kislánynak fog tartani....ez az én véleményem ..én 16 vok ...de pl ...rám a 33 éves pizza futár hajt...XD remélem tudtam segíteni ..ha valamit nem értesz abból amit írtam ..írd meg szivesen válaszolok :)'(O.O)'
2011. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ..

Ha nem tart jónak magához akkor nem is érdemelne meg!!

2011. márc. 9. 12:20
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem hogy szerintem hagyjam..

De hogy derítsem ki hogy lehetne e több is mivel nem ismerem még jól..

2011. márc. 9. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit én meg bántam az az hogy az elején meg kellett volna mondjam neki hogy ha esetleg szeretne komolyabb kapcsolatot akkor ismerjük meg egymást,ha pedig csak szórakozni akar akkor most hagyjuk egymást!Hidd el jobb az elején elfojtani a dolgokat!HA megnyílsz neki és utána koppansz akkor az nagyon rossz érzés!
2011. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz? Gyanúsan ismerős a történeted :S
2011. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sőt, 90%-ban már így is sejtem hogy ki vagy
2011. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1.Tök mindegy ki vagyok mert nem hiszem hogy ismerős lenne a történetem ha csak nem te is ezt élted át..

2.Tök mindegy hol lakom sztem!!!

2011. márc. 9. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem, de egy ismerősöm pont, amúgy valóban igazad van, ha az az ismerősöm vagy akire gondolok akkor tényleg nem vagyok rád kíváncsi :D
2011. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 wildcatgirl válasza:
SZERINTEM JOBB HA HAGYOD...GONDOLJ BELE...TE MÉG ÉLNI AKARSZ NÉHA GONDOLOM SZÓRAKOZNI ..IS NEKI MÁR MINDENE MEGVOLT ,VAN EGY GYEREKE...LEHET MÁR NEM AKAR MÁSIKAT...MÉG TE SZERETNÉL PROGRAMOKAT Ő MAJD A TV ELÖTT NÉZI A FOCI MECCSET 2 LÁDA SÖR TÁRSASÁGÁBAN ..ÉS HA BESZÓLSZ VMIT BIZTOS FELHOZZA A KOROD ..SZTEM SEMMI ÉRTELME...CSAK AZT AKAROM ..HOGY NE CSALÓDJ ,MERT UTÁNA NAGYON SZÖRNYŰ...:(...FŐLEG HA MÁR NAGYON BELESZERETSZ ...EGYET ÉRTEK AZZAL A KOMMNETEL ..,HOGY TISZTÁZD VELE ,HOGY VAN -E ESÉLYED NÁLA ...ÉS VAN AKKOR IS JÓL GONDOLD MEG...HA VAMIT NEM ÉRTESZ ABBÓL AMIT ÍRTAM AKKOR ÍRD MEG :) '(O.O)'
2011. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!