Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony pasiként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasiként tényleg hátrányban vagyok a csajozásban? Lehet így egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés
175-180 centi vagyok kb. és szinte mindig mindenki magasabb mint én úgy vettem észre, minden második csaj 175 centi körül van, aki meg kisebb az foglalt vagy más miatt nem jövök be neki.Főleg minden nőre rá kell számolni +10 centit a magassarkú miatt, így még nehezebb a dolgom.Nagy hátrány ez lányok?Mit lehet tenni ilyen helyzetben?Mert ugye ezen nem lehet változtatni, és ez veszi el a kedvem, hogy bármennyire is akarom, már alapból rengetegen kizárnak csak ez miatt, és még itt nem vettük a többi dolgot pl. testalkat, jóképűség, stb.
2011. márc. 9. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem szamít alacsonynak. Van egy csomo 160 cm körüli lány, akihez pont megfelelő a magasságod. Én annyi vagyok és a barátom 175, egyáltalán nem alacsony hozzám, sőt. Ha 160-170 centi lennél, nah úgy már nehezebb lenne, de nem reménytelen.
2011. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom 171 cm magas. Először picit zavart engem, de már egyáltalán nem! (Én 165 cm vagyok.)
2011. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez akkora probléma, bár valóban előnyös, ha magasabb vagy. Aki meg annyira felszínes, hogy csak az érdekli, hogy nem vagy nála 10centivel magasabb, az mindegy, nem?

A +10cm magassarkú kicsit túlzás.


Hát én 158cm vagyok (L) :)

nálam biztosan nem probléma.

2011. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én 162 vagyok, úgyhogy nekem sem lenne gond. Főleg, hogy nekem tökéletes az a 175 centi.És szerintem ez nem is alacsony.

Egyébként én sokkal több alacsonyabb nőt látok, mint 170 felettit. vagy lehet ez városonként változó?:D nem tudom.

De szerintem nem vagy hátrányban egyáltalán!

2011. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Aki meg annyira felszínes, hogy csak az érdekli, hogy nem vagy nála 10centivel magasabb, az mindegy, nem?"


Az a baj, hogy a nők közel 100%-át ez érdekli, nem vettétek még észre?Mert én igen.

2011. márc. 9. 14:22
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja, és sokan azt is elvárják, hogyha felvesznek egy 10 centis magassarkút még úgy is legyek 10 centivel magasabb, de a legjobb ha még többel, tehát ez egy 160 centis lánynál 180at jelent minimum.
2011. márc. 9. 14:23
 7/19 anonim ***** válasza:

Én 167 cm vagyok, a pasim 168, rettentően szeretem. Mikor megismerkedtünk a szép szemeivel és a mély hangjával varázsolt el. Úgyhogy szerintem a magasság másodlagos. Az előtte levő párom is 170 cm volt. Nekem mondjuk nagyon tetszenek az alacsony férfiak, sokkal vonzóbbak szerintem mint azok, akiknél az ég felé kell néznem hogy lássam a tekintetüket. Szerintem testalkatra is arányosabbak. Nem szeretem a hosszú, szinte nőies férfi karokat-lábakat.


Mondjuk nálam pár centivel alacsonyabbal már gáz lenne egymás mellett sétálni.

Meg néha kicsit fura mikor felveszek egy magassarkút és pár centivel magasabb vagyok a pasimnál, ezért kerülöm az ilyen cipőket... :)


23/N

2011. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy a nők közel 100%-át ez érdekli, nem vettétek még észre?Mert én igen."


Nem igazán. Az osztályomban a lányoknak szinte mindegyiknek egy magas barátja van vagy pár centivel magasabb. Pl ott van az a barátnőm, aki 176 centi magas az ő pasija meg kb 179 centi. És nincs sok eltérés mert majdnem egymagasak.

Ez attól is függ, hogy te is milyen lányokat szeretnél magadhoz mert ha te meg az alacsony lányokat nem szereted, csak a 170 centi körülit vagy attól magasabbat.

Aki meg 10 centis magassarkút vesz fel és akkor is elvárja, hogy te még plusz 10 centivel legyél magasabb azzal nem érdemes kezdeni semmit, és az a felszínes.

2011. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én 173 centi vagyok, a párom meg 175. Úgyhogy mi is egy magasak vagyunk nagyjából, de ez engem nem zavar. És legalább így kicsit meg is úszom a magassarkú viselését :)


Úgyhogy ne aggódj, biztos fogsz találni valakit magadnak, csak ne stresszelj rajta.

2011. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

14:29 vagyok.


Úgy értettem a gáz lenne sétálni - témát, hogy az én 168 centimnél alacsonyabb férfi. Pl. olyan férfi aki csak 165 cm.


Amúgy lenne egy kérdésem: biztos vagy benne, hogy csak a magasságod zavarja a lányokat?

2011. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!