Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hátrányban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hátrányban vagyok emiatt, szerintetek is? Fiatalabbnak nézek ki

Figyelt kérdés

19 éves vagyok (lány) és nem nézek ki a koromnak megfelelően...volt aki 13-14nek nézett. még nem volt barátom. és igaz csak 1x, de az megtörtént, hogy emiatt nem akart velem megismerkedni egy fiú. :s nagyon rosszúl éreztem magam miatta. nincs bennem semmi nőies. így is általában inkább a pedofilok szoktak megnézni.:ss

a baj csak az,hogy nekem nagyon tetszenek a kicsit izmosabb férfiak. akik férfiként is viselkednek.

teljesen hátrányban érzem magam emiatt, és hülyének is.


szerintetek ez baj egy lánynál, ha fiatalabbnak néz ki,mint amennyi?


2011. márc. 17. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a természetes adottságaid miatt nézel ki kislánynak? (nem rosszindulatból)
2011. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
alacsony vagyok és kicsik a melleim. szóval,igen.
2011. márc. 17. 16:45
 3/15 anonim ***** válasza:
én is 18 vok és kb 13nak nézek ki.ez engem is érdekelne.
2011. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha fiatalabbnak nézel ki, akkor nagyon szép arcod lehet és az jó! :)
2011. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ha így lenne akkor rég lenne párom. nem mondanám magam csúnyának átlagos vagyok szerintem.lehet hogy ezért sem volt még,rátesz ez is egy lapáttal.
2011. márc. 17. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Később még nagyon fogsz örülni annak, hogy fiatalabbnak néznek, bár ez MOST nem vigasztal.


Próbálj meg egy kicsit "felnőttesebben" öltözködni, legyen olyan frizurád, sminked, amit a tinilányok nem viselnek.

2011. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is sokan mondták,hogy 15-nek nézek ki, Viszont nekem as testem rendben van, az arcom olyan "babás", De nálunk ez családi vonás, ln pont ezt örököltem. Volt már aki megszólt, de nem érdekelt,mert ha ránézek a 40 éves anyukám gyönyörű fiatalos arcára, aztán meg annak a bizonyos embernek az anyujára (aki 6 évvel fiatalabb mint az anyukám) és meglátom a különbséget, büszkén gondolok rá, hogy igen,én így fogok kinézni ő meg úgy (nagy valószínűséggel). Ne aggódj, kis smink, nőies ruhák és semmi baj nem lesz :)

19

2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért az hogy 13-14-nek néznek 19 éves létedre kicsit durva. Ha gondolod küldj képet privátban és őszintén megmondom mi a baj.
2011. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hát én 20 éves vagyok múltkor 15nek néztek hát jót nevettem rajta ez van:D na utána meg lánynak a hajam miatt ne ezen már felkaptam a vizet:D

de szerintem nem baj ha fiatalabbnak nézel ki mint a korod

az hogy 1 srác ez miatt nem akart megismerni hát neki csak gratulálni tudok a hülyeségéhez szóval ne csüggedj ;)

2011. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok, de tőlem a személyit rendszeresen kérik ha egy boltban ha alkoholt veszek vagy pl ha egy lottót akarok feladni.Ha nem borotválkozok akkor talán meglövöm a 18 éves kinézetet. Vannak hátrányai még most , ugyanakkor előnye is van. Fürdőbe még most is diák jeggyel járok és a kutya nem kéri tőlem a diákot :D Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak nem hiszem hogy ez hátrány lenne főleg nálad mivel lány vagy.
2011. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!