Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire gáz egy tanár diák kapcsolat, ha a lány már elmúlt 18 éves és a pasi jóképű?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok? Volt már ilyen gondolatotok, érzésetek? Megköszönöm, ha kort is írtok.
2011. márc. 9. 17:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nos én a másik oldalon vagyok, ezért vagyok kiváncsi a Hölgyek véleményére, akiknek van már ilyen tapasztalatuk, illetve hallottak ilyen esetről és a fejleményeiről.
2011. márc. 9. 18:03
 12/23 anonim ***** válasza:

akkor,én azt kérdezném meg,hogy te tanárként azzal a diáklánnyal,hogy viselekedsz aki tetszik neked?

milyen vagy vele?

2011. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
és nem csak szimpatikus neked. mi a különbség a kettő között
2011. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igyekszem tartani a 2 lépés távolságot, bár az is igaz, hogy néha vibrál a levegő, ha egymásra nézünk, de egyelőre úgy gondolom, hogy nem helyes, ha tovább lépnék, illetve kezdeményeznék.
2011. márc. 9. 18:08
 15/23 anonim ***** válasza:
9%

neked van egy tanárom van mikor annyira ellenséges,lekezelően beszél velem,ha szólok hozzá bunkón válaszol..máskor meg kedves,vicelödik velem, mindig szól valami vicceset,vagy megjyegyez valamit. NEM ÉRTEM MIÉRT ILYEN?


kikaptam egy dogát,és képzeld úgy pontozta le nekem,hogy jobbik jegyet írhassa rá,miközben nem volt annyi pontom.ez jelent valamit?

2011. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
minden alkalommal másképpen viselkedik velem.egyszer órán alig néz rám mikor magyaráz,szinte soha,máskor meg van,hogy észreveszem,hogy néz,de akkor elkapja a tekintetét,meg odajön órán,és nézi mit csinálok,meg megjegyez dolgokat, sug valamit,"bókolás,dicséret féleképpen"
2011. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Nagykorú lány egy felnött férfival. Miért ne!
2011. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
szerinted miért,ilyen mit gondolsz?
2011. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem középiskoláról van szó akkor egyáltalán nem gáz, ha még gimi akkor eléggé kellemetlen helyzetbe hoszhatod magad, akár ki is rughatnak.

Azt mondjuk nem értem miért lényeges tényező, hogy jóképű vagy-e vagy sem :)

2011. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Nami20 válasza:
Nem velem történt de ismerek rá példát. A tanár összejött a diákkal és azóta is jól megvannak. Ha a diák elmúlt 18 akkor miért ne? 2 felnőtt el tudja dönteni h mit akarnak és másoknak am sincs hozzá közük bár szerintem tanácsosabb megvárni amíg befejezi a sulit viszont h ha nem tanítja akkor nyugodtan. Sok sikert:)
2011. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!