Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a volt barátommal, ha nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Illetve ez nem teljesen igaz. Ha ő teperne értem és mutatná, hogy igen, fontos vagyok neki, akkor talán újra járnék vele és adnék egy utolsó esélyt ( de ennek kicsi a valószínűsége, hogy teperjen ). De ha mégis ez lenne, akkor nem hiszem, h nemet mondanék, vagyis átgondolnám...


Hogyan viselkedjek?


2009. febr. 19. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ő mutatja h még veled akar lenni?
2009. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő titokzatos. Mikor együtt voltunk, akkor sem nagyon mondta, hogy szeret, de éreztem és tudtam.

Nem mutatja ÚGY, hogy pl.. viccből megcsikol meg ilyenek, mert ebből már ő is kinőtt meg én is :) De mikor beszélünk, akkor felhoz egy-két olyan dolgot, hogy : de sokat változtál-persze jó irányba:) meg... hasonlók. Persze egyértelmű, hogy tetszem neki, de, hogy akar-e valamit, azt nem tudom.

köszi, hogy írtál amúgy! :)

2009. febr. 19. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
hát sztem erre a dologra neki kéne rájönni:)mert azért minden csaj elvárja egy kicsit h éreztessék ezt vele és hát nem a csajnak kell mondani h 'hé!lécci éreztesd már h mit akarsz!':D..szoval sztem probáld meg ugy kezelni mint egy havert vagy iesmit és ha majd rájön h ez nem igy működik vagy csinál vmit vagy nem..és ha nem akkor az ő baja mert ő szalasztott el egy ien lányt mint te:)..am nm:)
2009. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz tőle semmit, akkor légy egy kicsit ridegebb, találkozz vele ritkábban, meg legyél vele kicsit tárgyilagos, ha beszélgettek. Ha akarsz még tőle vmit, akkor meg viselkedj úgy, ahogy a kapcsolatotokban, vagy mikor összejöttetek.
2009. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Aranyos vagy! :)
2009. febr. 19. 22:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak is! De Én valahol a kettő között vagyok, most éppen :D majd meglátjuk, hogyan alakul... :)
2009. febr. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!