Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnátok ha ondót találnátok a lány wc-ben az ülőkén?

Figyelt kérdés

Mivel én ma véletlenül beleültem és csak amikor éreztem,hogy a combomon van akkor vettem észre mi az : S

Valami hülyegyerek odaverte.


14/l


2011. márc. 10. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Kezdjük ott, hogy értelmes lány nem ül rá a wc-re sehol! Max otthon, de én még ott sem teszem.
2011. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem átmennék egy másik vécébe. De én se értem, minek ültél rá? Nekem annó tízezerszer el lett mondva, hogy soha semmikor ne üljek rá idegen vécére, mert nagyon fertőzésveszélyes.
2011. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Ki ül rá egy nyilvános wc-re?:S
2011. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Csak otthon ülök a wc-re úgyhogy semmit sem tennék.
2011. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

én szerintem ma este nagyon brutálisan mosakodj meg.

Éljenek a férfiak.Nekünk hála a jó istennek nem kell ilyesmi miatt aggódjunk.

2011. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
gondolom suliban volt? nem? fiú létemre mindig törlöm papírral, valahogy ezt szoktam meg. tedd te is. nem mintha az sterilizálná a dolgot, de a szükség nagy úr.
2011. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmit,mert soha nem ülnék rá a wc-re nyilvános helyen!Csak is otthon!
2011. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez komoly kérdés? Nem kamuzol?


Valamiért nem tudom elhinni, hogy létezik olyan ember, aki ráül egy nyilvános wc ülőkéjére.

2011. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Én inkább arra lennék kíváncsi,hogy hogyan ismerted fel az ondót 14 évesen?:O

Annyi más anyag is lehetett az...:)

2011. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég értelmes. Legalábbis ha írásmódját nézzük. Inkább talán túlzottan bízik abban hogy normális emberekkel van körülvéve. Amúgy miért ne tudhatná? Mindenki tudja milyen például a vas íz pedig nem sokan nyalogattunk vasat. A kérdésre válaszolva, én férfi létemre ha beleülnék valamibe, akkor letörölném. Mondjuk otthon is idegen helyen is inkább letörlöm előbb egy darab wc papírral az ülőkét mielőtt leülök. Szerintem te is szokj rá erre. Így elkerülhetők az ilyen balesetek.
2011. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!