Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most b*zik vagy ez "menő"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most b*zik vagy ez "menő"?

Figyelt kérdés
suliban úszás után van egykét srác akik a zuhanyzóban egy kabinban zuhanyoznak (meztelenül!) vagy egymás farkát markolásszák vagy szopást "imitálnak"...amúgy normálisak meg ahogy észrevettem a csajokhoz vonzódnak de akkor ezt most mért csinálják? nem vagyok szégyenlős vagy ilyesmi de ez nekem már sok egy kicsit.más is így van ezzel vagy csak én ? kort is lécci
2011. márc. 10. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

ez a menő, nálunk is ez van csak éppen az osztály előtt és a folyóson rakják egymást seggbe meg markolásszák egymás seggét/farkát

17/l

2011. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
gusztustalan és undorító 20/F
2011. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak simán szexhiányuk van. 19/l
2011. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:
Idétlen kamaszok.
2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
megb*zult a fél világ. Jah' menő!
2011. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy idétlen kamaszok, vagy csak két nyiladozó panszexuális vagy biszexuális srác. Mindenki azt csinál amit akar...ameddig nem terád mászik addig mit árt neked?

Foglalkozz a magad dolgával.

2011. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na akkor én el sem merem mondani, hogy miket éltem át mikor még egyesületben fociztam és kötelező volt zuhanyozni edzések után... Viszont ez csak játék. Nem menő, hanem jó buli.. (mondjuk most már azért nem csinálnám, mert a franc fogdosná a másét, de akkor még vicces volt.) 10 éve
2011. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hali!


Hány éves a két ürge? (Hányévesek vagytok??)

Nem elhanyagol6ó infó, pont ezt nem írod... S:-s


Üdv: EE

2011. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15-16 évesek vagyunk. van egy "fő b*zi" meg néhány aki annyira nem durva de...
2011. márc. 11. 19:55
 10/11 anonim ***** válasza:
de... ?
2011. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!