Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy pasi iszik, az elfogadott és menő, de ha egy csaj tesz ugyanezt, akkor piás r*bancnak titulálják? Tényleg nem értem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
2%
mert nekünk szabad :P
2011. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

és ki a f.szt érdekel, h mennyit iszok?? ha jolesik, jolesik, és kész.. nem kell foglalkozni mások véleményélvel..


21, l

2011. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik nem esetében sem tartom olyasminek, ami büszkeségre adhatna okot.
2011. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 nielindi ***** válasza:
36%

mert nem nő az, aki seggrészegre issza magát és a saját hányásában fetreng, esetleg öntudatlan állapotban teletömik az összes lyukát.

inni lehet okosan, szépen is.

2011. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
36%
pedig jó buli ám segg részegre inni magam:D Engem nem érdekel ki mit gondol
2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

én nem titulálom piás ribancnak úgyhogy nem mindenki ilyen.

de biztos ennek ahhoz van köze hogy ha egy csaj berúg sokkal nagyobb az esélye hogy átmennek rajta páran ha egy férfi rúg be akkor meg annak van a legnagyobb esélye hogy az árokban ébred egyedül.

2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%

de férfinak sem férfi amelyik azt csinálja..

30F

2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
ez csak magyarországon van. azért külföldön nem igy megy. :D tökre elfogadott az is, hogy nők isznak.
2011. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
6%

egyrészt mert nekünk szabad:P (az első kommentelő szavaival élve)


másrészt pedig egy nőnél sokkal visszataszítóbb ha seggrészeg...nem nőies

2011. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
A piálás egyáltalán nem olyan dolog, amire büszke lehet az ember. Mindkét nem esetében elég kiábrándító. Társasalmilag azért elfogadottabb a piálás a férfiak részéről, mert többen hódolnak ennek a szenvedélynek, míg a nők közül kevesebben. És igen az a csaj, aki öntudatlanra issza magát és úgy hagyja megdugatni magát, az egy tetves ribanc, hiába szépítjük a dolgokat.
2011. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!