Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja olyan sok férfi, hogy a nő egy háztartási gép?

Figyelt kérdés

Most hallottam egy viccet, ami mélységesen felháborított, de a fiúk meg csak röhögtek rajta:

-Miért van a menyasszony fehér ruhában?

-Mert minden nagyobb háztartási gép fehér.


De miért van ez így? Én nő vagyok, nem gép, én élni akarok, nem főzni, mosni, takarítani éjjel-nappal... 27N


2011. márc. 10. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a hagyomány. A feleségnek az a dolga, hogy az urát kiszolgálja.
2011. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert a sok (bocsánat) hülye nő hagyja, hogy belekényszerítsék az ilyen sztereotípiába, mert attól fél, hogy különben egyedül marad. Az is, mint minden, csak hozzáállás kérdése: ha a nő párja nem veszi emberszámba, akkor páros lábbal ki kell rúgni, és probléma megoldva. Ha a nők így tennének, akkor megszűnne ez is :)


Egy férfi :)

2011. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azt nem értem, hogyan tudsz netezni a sütő előtt.
2011. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Azért mert havonta annyiba kerül mint eggy háztartási gép:)

Kérdező már bocs de nem sok eszed van ha ezen így felháborodsz ki mondta neked hogy egész életedben csak mosni főzni takarítan kell? Bár kell azt is de mi férfiak meg füvetnyírunk villanytszerelünk házkörüli munkát végzünk és halgatjuk a hülyeségeteket:D

2011. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én csak azt nem értem hogy te miért nem érted ?

Most mondjam el azt a sablonos szöveget hogy a Vicc az Vicc de te azt csinálsz az életedben amit akarsz,ennyire felháborítót ez a vicc ha így nézzük a dolgokat akkor nem is tudom hol tartanánk.

2011. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nők kivívták maguknak az egyenlőséget a férfiakkal jogilag. Ezzel dupla terhet róttak magukra, mert a szokások viszont nem változtak.


A háztartás vezetése még az ősembereknél is a nők feladata volt. Ha egy nő nem ért a háztartás vezetéséhez, az olyan mint a munkanélküli férfi. Nem túl vonzó a másik fél számára.

2011. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az emberiség örökös hagyományait nem tudod megváltoztatni. Vagy elfogadod sorsod, vagy szembeúszol az árral, de csak neked lesz nehezebb.

Az élet nem habostorta.

2011. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thurston ***** válasza:

Lol! Ha olyan savanyú vagy, és nincs benned annyi önirónia, hogy mulass egy ilyen viccen, akkor meg is érdemled.


Na mindegy. Itt van egy vicc, amitől tán jobb kedved lesz:

[link]


Aztán most már...

http://www.youtube.com/watch?v=HeHUQAnzpF0

2011. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy nő éjjel-nappal csak főz,mos,takarít,miközben a férje semmit nem csinál otthon,meg is érdemli a sorsát.Nálunk be van osztva,hogy kinek mi a feladata,a férjem főz,én mosogatok,takarítok,a mosást azt csinálja aki éppen ráér.A mai férfiak már elég segítőkészek,hülye vicceken meg felesleges felháborodni.
2011. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!