Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem be jönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem be jönnek az ilyen arcfelépítésű lányok? : )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Tisztában vagyok vele,hogy fekete és kissé "molett",de számomra gyönyörű minden rajta,kifejezetten arca tetszik nagyon.Olyan különleges:)


2011. márc. 11. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy ízlések és pofonok. Nekem speciel nagyon nem tetszik, de ha mindenkinek ugyanaz tetszene, akkor nagy baj lenne.


26/F

2011. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Bár én lány vagyok, de szerintem szép.

(A kérdésedben meg a szavakat a kevered :) )

2011. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem szép de nem az esetem.
2011. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Egyébként nekem a kelet- és délkelet-ázsiai lányok arca jön be nagyon. :)
2011. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mármint az "előző" eredetileg az első hozzászóló akart lenni, de végül is mindegy, a többiekkel is egyetértek, úgy látom. :)
2011. márc. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szép az arca, de szerintem ilyen arcot csak fekete nők között találsz. Egyébként nem értem, miért is molett?:S
2011. márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem tetszik!
2011. márc. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak elkeseriteni, de első ránézésre azt hittem hogy férfi kisminkelve. Most ezzel nem degradálni akarom a választásodat, csak rámutatni, nehogy az évek alatt kiderüljön neked igazából - valahol mélyen belül - a férfiak tetszenek.

Számtalan példa van erre.

2011. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én semmi férfiasat nem látok rajta.

(második voltam)

2011. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem éppen az esetem, de ez is kiválóan mutatja, hogy amikor itt is írnak, hogy szép lány meg fúú de helyes pasi az mennyire relatív. Szóval aki XY szerint csúnya az másnak az isten és fordítva.
2011. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!