Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a reakció?

Figyelt kérdés

Egy benzínkúton dolgozom, bejár egy pasi aki tetszik. Semmi különös, csak fizet és megy,nem nagyon néz rám.Egyik alkalommal míg tette el a kártyáját,érezhette,hogy nézem, mert felnézett, megvolt a "szemkontakt" és sietett is tovább. A következő alkalommal, ez legutóbb volt (elég ritkán jön), mikor belépett és meglátott, hogy én vagyok (többen dolgoozunk ott, váltásban)elpirult, észrevehetően.

Elmondta mit kér, nem is nézett rám, fizetett és ment.

Szóval az érdekelne, mi volt ez a reakció? Elpirult-e volna, ha teljesen közömbös vagyok neki, vagy esetleg csak zavarban volt? Arra is gondoltam, kellemetlen neki ha rá nézek? Mert nem akarom elriasztani, inkább nem nézem többet, mert nem akarom, hogy rosszul érezze magát e miatt, és ne jöjjön többet.


2011. márc. 11. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
"Arra is gondoltam, kellemetlen neki ha rá nézek? Mert nem akarom elriasztani, inkább nem nézem többet, mert nem akarom, hogy rosszul érezze magát e miatt, és ne jöjjön többet." Lehetséges hogy kellemetlen neki.. sőt lehet hogy biztos..
2011. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De miért? Nem tettem semmi olyat, nem mondtam neki semmit, csak egysze bele néztem a szemébe. Nem "bámulom".

Hát, lehet, hogy már ez is sok neki.

Te pasi vagy, vagy nő?

2011. márc. 11. 10:42
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ő kell nekem.

Akkor milyen legyek, hogy felfigyeljen rám, hogy én is benne legyek annyira a fejében, mint ő az enyémben?

Vagy ennyire nem szeretik a pasik, ha kivételesen a nő akarja őket, és nem fordítva?

2011. márc. 11. 10:51
 4/7 anonim válasza:
írd rá a telefonszámodat egy blokkra, és azt is add oda neki egy vásárlás alkalmával, de érthetően, hogy tudja, hogy te vagy az... egy próbát megér, ha felesége van max nem hív fel. xD
2011. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez tetszik! De ezt nem merem! Elsőként tud ni akarm, bejövök-e neki, azért volt zavarban, vagy azért, mert idegesítem?! Mint írtam, nem akarom el üldözni, de ezzel a telefonszámos dologgal azt tenném, ha mégsem tetszem neki.
2011. márc. 11. 12:06
 6/7 anonim válasza:
ugyan..ha nem tetszel neki akkor úgyis mind1, így legalább FUN lesz a dolog:D tankolni meg kell;)
2011. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elpirult-e volna, ha teljesen közömbös vagyok neki?


Nem, és ha zavarban van az is jót jelent, mert ha valaki közömbös számomra akkor se nem pirulok el se nem jövök zavarba hanem nem érzek semmit..ha nem tetszik a lány akkor meg pláne mitől jönnék zavarba.


Szóval igen! tetszel neki csak gondolom nem tudja hogy lépjen az egyről a kettőre..hiszen többen dolgoztok és gondolom nem akarja mindenki előtt elkérni a számod vagy ilyesmi.


Szóval hajrá!

2011. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!