Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én rendes vagyok a lányokkal, ők meg ezt nem viszonozzák, sőt legtöbbször bunkó a reakció?

Figyelt kérdés
Sokszor van,hogy előreengedek lányokat az ajtón,és ezt nekik eszük ágába nem volna megköszönni!Miért csináljátok ezt lányok?!Manapság már azt szeretitek,ha egy fiú bunkó veletek,a kedvesség már nem ér semmit?!
2010. jún. 14. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megszoktam köszönni, mert szeretem a figyelmes, előzékeny férfiakat, fiúkat.


Lehet hogy ezek a lányok természetesnek veszik. Végülis ez még régről ránk maradt etika, illem.


Neked meg amit ad a jobb kezed, ne ismerje a bal.

Attól még előre engedheted őket, biztos vannak olyan lányok, aki ezt észreveszik!

2010. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is megszoktam köszönni ha előreengednek...szóval nem kell általánosítani!!!


Egyébként nevelés kérdése

2010. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom milyen lányokkal futottál össze, de nálam minden esetben megköszönték. Volt aki nagyon halkan, volt aki hangosabban, vagy csak mosolyognak és lesütik a szemüket de ez is köszönésnek számít.
2010. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Az én ismerőseim nagyja meg szokta köszönni, ha tartom nekik az ajtót vagy előreengedem. De én nem szoktam erre figyelni, ez automatikus, nagyjából észre se veszem már, mert megszoktam. Ha neked ez így feltűnt, akkor gondolom minden esetnél iszonyatosan sasolod, hogy megköszönik-e.


Meg az se olyan egyértelmű, ha úgy engeded előre hogy ők nyitják ki maguknak az ajtót, akkor szerintem nem sejtik, hogy te éppen udvariaskodsz.

2010. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, de nem mondom, hogy ezt kell szeretni. Nevelési hiányosságok egyértelműen. Felnőtt nő vagyok, nem is fiatal, de nálunk az üzletek zöme rendes ajtós. Na én akár ki akár befelé megyek, nyitom magamnak az ajtót, szemből meg tódulnak ki a LÁNYOK, mintha én nekik nyitottam volna ki. Aztán se kukk, se bakk. Mostanában nem vagyok ennyire jólelkű, ha én nyitom, én megyek elsőnek. Félreugranak, és megsértődnek. Viszont nem vagyok egy csitri ajtónállója sem. A fiúk udvariasabbak. Még ha ők nyitják is, félreállnak, én meg megköszönöm. És nem állnak neki csőstől tódulni, míg én tartom az ajtót. Persze kivételek mindkét nemben találhatók, csak nagyon feltűnő a két nem viselkedése közötti különbség.
2010. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem vagyok oda érte, ha nyitogatják nekem az ajtót mert magam is ki tudom nyitni. De még én is odamondok egy kösz szépen-t.

Szerintem vagy buták és nem tudják, hogy illik megköszönni vagy öntelt ri.bancok akiknek ez természetes téged pedig semmibe vesznek.


Ne foglalkozz velük. Ha szoktatok többször is találkozni és tudod, hogy na ő pl. nem köszöni meg sosem akkor neki ne nyisd ki máskor, ennyi.

2010. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazokkal szoktam találkozni,én a lányoknál ezt nagy általánosságban tapasztalom!Itt a fiatal lányokról van szó...Van olyan is amikor például levélben felköszöntök egy lányt és arra nem képes,hogy egy köszönömöt válaszoljon...
2010. jún. 14. 16:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudat alatt azt szeretik ha bunkó vagy. Ez ösztönös dolog. Viszont minél inkább agya van egy csajnak, ez annál inkább háttérbe szorul. Viszont ha megkérdezed, a legbutább csaj is azt fogja mondani, hogy a kedves férfiakat szereti, viszont gyakorlatban ez nincs így. Egyszer volt lány osztálytársam szidott egy csávót egy társaságban, hogy milyen tapló, meg hogy ha odajön, el fogja küldeni a fenébe, erre jött a csávó, és elkezdtek kedélyesen beszélgetni, a folytatást inkább nem írom le...
2010. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát erre nem tudok mit mondani, én ha smst írok arra se válaszolnak.

Még barátnőim se. Van, hogy haverok se.


De én már megszoktam, manapság nagyon sok a bunkó ember.

2010. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!