Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki társfüggő, valaki meg nem?

Figyelt kérdés
A barátom egyáltalán nem az, én viszont nagyon. Ebből elég sok feszültség szokott adódni kettőnk közt, illetve inkább én vagyok ideges.
2011. márc. 11. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Ez kemény lesz, de mivel szerintem a nők képtelenek érzelmekre, ezért:


Részedről:

1. A barátodnak túl sok a pénze.

2. Csúnya vagy.


A barátod részéről:

1. Csúnya vagy.

2. Bunkó vagy.


Ezt megérthetik a nők, ennyi eszük csak van.

A szerelem/társfüggőség így megy.

2011. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ennek semmi értelme nem volt, de kösz :D
2011. márc. 11. 12:05
 3/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:04


Ez aztán nagyon értelmes volt, grat!



Ezt amúgy hogy érted? hogy van barátod és más fiúkar vágysz? Vagy úgy érted, hogy mikor szingli vagy akkor szükséged van egy újabb barátra?

2011. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
milyen az a társfüggő? én sem értem.
2011. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a társfüggő szerintem az, hogy mindig vele akar lenni, és ha nem lehet, akkor bedepressziózik, mert nem tud ellenni a saját társaságában.
2011. márc. 11. 12:11
 6/15 anonim ***** válasza:
majd egy kicsit felnőtök, és lesz értelme a 12:04-nek is :)
2011. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha vágysz rá ,és vele akarsz lenni az nem baj, de tudni kell hol a határ. Tehát nem kell mindig a nyakára mászni. Meg kell adni egy kellő 'szabad teret'.

Csak mértékkel.

A barátodnak te szoktál hiányozni?

2011. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

12.04- Soha nem lesz értelme annak amit írtál max akkor, ha kifejted mit akartál valójában írni. mi az hogy képtelenek az érzelmekre? meg ez a felsorolás...

...

2011. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nos, lehet, hogy az én hibám, ezt nem tagadom. De ha egy nőbe 10 évig szerelmes vagyok, és bejelenti, hogy AIDS-es, mert megcsalt (nem a férjével), hanem egy harmadikkal, utána meg egy negyedikkel látom, akkor megvan a véleményem az egész nőiségről is. Az én hibám annyiban kimerült, hogy nem mentem el érte a férje karmaiból kiszabadítani. Társfüggő voltam, igen, kellett a nő, igen. De a nőiséget lealacsonyította egy ilyen ember, a társfüggőséget is ide véve.
2011. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
gratulálok az általánosításhoz 1 db rossz tapasztalatból kiindulva, értelmes gondolkodásra vall
2011. márc. 11. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!