Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem volt jogos, hogy ránk szólt?

Figyelt kérdés
Barátommal egy iskolába járunk és egy nap megöleltük egymást a suliban, nem fogtuk meg egymás seggét, sima ölelés volt annyi különbséggel, hogy tovább tartott. Jött egy tanár, és ránk szólt, hogy hagyjuk abba. Mások ott szoktak csókolózni meg egymásra szinte rámásznak, ami engem is irritál, de ennyi erővel a fiú-lány barátságnál a sima ölelésért is szólniuk lehetne...
2011. márc. 11. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos irigykedett, mert este nem jött neki össze. Szerintem sem volt jogos. A tanárok sokszor a diákokon vezetik le a magánéleti problémájukat.
2011. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi a neved?
2011. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Rossz napja volt.

Amúgy én se szeretem nézni, ha a közelemben nagyon falják egymást, de a sima ölelést illenék nem szóvá tenni.

Felejtsd el. :)

2011. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hogy az elsőnek mennyire igaza van!
2011. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nevemet nem írom ide le, amúgy a tanárnak a párja is ott dolgozik. De ilyenkor azért megmondanám neki, hogy foglalkozzon azokkal akik picit arrébb csóklóznak...
2011. márc. 11. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem volt jogos szerintem egy ölelésért szólni.


Na de ahhoz szólj hozzá, hogy a mi sulinkban megtiltották a csókolózást, amit úgy határoztak meg, hogy 3 másodpercnél hosszabb puszi :D Most komolyan még a tanárok is kiröhögték, a kutya se tartja be, nem tudom minek hozták, pedig nem is vallásos suli.

2011. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajna van ilyen,az én osztályfőnököm is elmondta hogy ez egy munkahely meg....és hogy az is zavarja ha a gimisek nyalják-falják egymást,na most igen csakhogy a saját osztályán kívül másnak nem pofázik,szóval....nem vagy egyedül:(
2011. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Ha a tanárod kötekedni akar, akkor nem azt fogja nézni, hogy volt csók, vagy nem.

Nem érdemes vitába bonyolodni, azt azért ő is észre vette, hogy nem csókolóztok. De nem fogja elismerni, hogy nincs igaza...

2011. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem szép dolog ha egy tanár igazságtalan.

Azonban: az iskola egy munkahely.

Meg kell tanulnia mindenkinek, hogy ott nem lehet érzelmi megnyilvánulásokat nyilvánosan kifejezni.

Nem az a baj, hogy rátok szólt.

Az a baj, hogy másokra nem szólt rá.


egyébként sokkal jobb az, ha az intim pillanatok négyszemközt történnek. Próbáld ki.


Az ilyet, nagyon illetlen ráerőltetni másokra.

Még ha csak egy ölelésről is van szó.

2011. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyházi gimnáziumba járok. Még itt sem szólnak egy ölelés miatt.
2011. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!