Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, mi a menő ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi a menő ebben?

Figyelt kérdés

Mi a menő abban, hogy a 11-12-13-14 éves kislányoknak már annyi pasijuk volt, hogy meg sem tudják számolni, annyival feküdtek le, hogy már az elsőre sem emlékeznek, stb. Arról, hogy egy ami 11-14 éves kisgyerek többfajta alkoholt, illetve összesen nagyobb mennyiségben ivott, mint néhány 5-7 évvel idősebb? Mi ebben a "menő"? Mert szerintem ez ciki. Nem is kicsit.

18/L


2011. márc. 11. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Majd rájönnek ők is. Ha ők is elérik a 18-20éves kort és már nem lesz számukra semmi érdekes az életben.

Szerintem is nagyon ciki. De ők tudják.

Mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja és tudja.

2011. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anette_o ***** válasza:
50%

Csak azert zavar,mert te nm ersz fel hozzuk? xD

komolyobban pedig....semmi meno nincs benne, de ezz a legtobbuknel teves s ok azt hiszik h ettol menok azert csinaljak

2011. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
csak nem féltékeny vagy, mert neked nincs pasid?:D
2011. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát hülyék és kész. Nincs erre jobb szó. De én főként a szülőket hibáztatom. Egyébként miért csak ´kislányokat´ írtál? Ha egy 11-12-13-14 éves ´kisfiú´ már a századik csajjal jár, akkor az ügyes, vagy mi???
2011. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
ha azért írta volna mert féltékeny (amit kétlek) akkor sem helyénvaló hogy 12 éves lányok isznak és k*rválkodnak és a kérdés helyénvaló. semmi sem menő benne, sőt szégyen, legfőképpen a szülőkre nézve, hogy egy kislányt nem tudnak úgy felnevelni, hogy értelmes és a korához illő dolgokkal foglalkozzon. a gyerek csak kisebb részben felelős, hiszen gyerekközösségekben mindig az a menő, akinek sok barátja van, bátor, tapasztaltabb a többinél (bármilyen téren, ha ivás akkor ivás, köztük akkor is menő lesz), és persze aki szebb. a szépség pedig sok esetben egyenesen arányos a felküldött alapozó és egyéb sminkekkel, a hajvasalással és festéssel, körmökkel, szájfénnyel és a többi és a többi. de lehet ez már nem is tartozik a kérdéshez :D a lényeg, hogy ez gáz, hogy egyre inkább így van ez, és a szülők a felelősek ezért
2011. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

ez ciki..


de az is az, hogy 18-19 éves lányok rinyálnak, hogy mit csinálnak a mai 13 évesek.. mit érdekel? semmi közöd hozzá..

már minden 2. kérdés erről szól..

nem csak a 13 évesek, hanem ti is idegesítőek vagytok ezzel a szöveggel..

2011. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

"de az is az, hogy 18-19 éves lányok rinyálnak, hogy mit csinálnak a mai 13 évesek.. mit érdekel? semmi közöd hozzá..

már minden 2. kérdés erről szól..

nem csak a 13 évesek, hanem ti is idegesítőek vagytok ezzel a szöveggel.."


Biztos te is ilyen 13 éves "érett lány" lehetsz. Amúgy meg nehogy már ez legyen a természetes viselkedés. Ha egyszer gyerekeim lesznek nem szeretném, hogy ez legyen számukra a követendő példa.

Amúgy nem ciki ez a viselkedés, hanem szánalmas és megvetendő.

2011. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, persze, hogy a fiúkra is gondoltam, de érdekes módon, róluk nem hallani minden sarkon, ők annyira nem verik nagy dombra a dolgokat. Legalábbis errefelé.

Nem vagyok féltékeny, mert nincs mire. (Nem akarom minden héten flottrészegre inni magam, majd fetrengeni az első árokban, amibe sikerül beleesnem, valamint nem áll szándékomban minden héten másik pasifal lenni.

Egyébként pedig van pasim (persze nem 11-14 éves korom óta), csak úgy mondom.

Nem tudom, hová lesz így a társadalom, bár kétlem, hogy ennél mélyebbre tudna süllyedni.


"nem csak a 13 évesek, hanem ti is idegesítőek vagytok ezzel a szöveggel.."

Talán mert bennünk már van annyi felelősség meg hasonlók, hogy próbálunk jó útra terelni, megvédeni titeket. De úgy látszik, nem hallgattok senkire.


16:54: Én sem szeretném, hogy felnőttként azzal kelljen szembesülnöm, hogy a 11-14 éves gyerekeim majdnem olyan gyakran cserélnek pasit/barátnőt, mint mások, teszem azt, fehérneműt.


Az értelmes válaszokat köszönöm, bár még mindig nem bírom felfogni, mi ebben a menő. De azért köszi még egyszer is.

2011. márc. 11. 17:40
 9/12 r2d3 válasza:
60%

Igen, szerintem is a szülők hibája. Emlékszem, amikor fiatalabb voltam, a szüleim minden nap (a KÖZÖS ebédnél vagy este) megkérdezték, milyen volt a napom, mi volt a suliban stb. Nálunk az elképzelhetetlen lett volna, hogy 11-14 évesen különféle diszkókba járjunk. Két bátyám van, mindhárman felnőttünk anélkül, hogy megszámlálhatatlan mennyiségű alkoholt fogyasztottunk volna, minden hétvégét szórakozóhelyeken töltöttünk volna, és minden héten másik "partnerrel" lettünk volna. Mégis felnőttünk. Én így, felnőtt fejjel csak megköszönni tudom nekik. Pedig hányszor, de hányszor volt olyan, hogy el akartunk menni valamilyen buliba, és ők azt mondták: Nem. Sőt, elmegyek odáig, hogy amikor először elmehettem egy rendes, igazi buliba, a fiatalabb bátyám lelkére kötötték, hogy vigyázzon rám.

A mai szülők miért nem mondanak nemet a gyerekeiknek? Nem hiszem, hogy nehéz lenne. Nem attól lesznek rossz szülők, ha a rossz dolgokra azt mondják, hogy "Nem szabad!", hanem attól, ha azt mondják, "Csinálj amit akarsz!", vagy nem mondanak semmit.

Amúgy kétlem, hogy egy ilyen életmódra valaki féltékeny lenne.

22/L

2011. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
irigy .... xD
2011. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!